Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem alussza át az...

A kutyám nem alussza át az éjszakát. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos tacskó kiskutyám (fiú). Mostanába éjszaka 1-4 óra között mindig felkel mert hát pisilnie kell. Kiviszem, pisil aztán alszik tovább. Pedig 9-10 óra között mindig ki szoktam vinni hagy végezze el a dolgát. Régebben végigaludta az éjszakát, nem kellett kimennie. Valami megoldás erre a “problémára”? Hogy tudnám rászokatni hogy aludja végig?

2022. febr. 22. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén tacskó gazdi vagyok. Volt ilyen nekünk is, de ez időszakos volt. Pár napig tartott, aztán újra àt aludta. Lehet többet ivott este.
2022. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én is van, hogy este felkelek, most például kétszer is. Ez a kutyánál is így működik, de szerintem te se alszol minden éjszakát át pisiszünet nélkül.
2022. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem gyerek,hogy átaludja az éjszakát.Legfeljebb nem fog felkelteni és csendben lesz,ha át nem is alussza.

Előbb vagy utóbb le fog szokni róla amúgy,de most még kell neki ebben az időpontban egy pisi 'szünet'.

2022. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy próbálhatod tovább húzni a kint létet/sétát.Nem mindig pisilnek hanem csak jelölnek amivel tulajdonképpen nem ürítik ki teljesen a húgyhólyagot.Így sűrűbben kell pisilnie.
2022. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!