Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan BIZTOS törpespi...

Egyvalaki245 kérdése:

Tudnátok olyan BIZTOS törpespicc állattenyésztőket mondani akik megbízhatóak? (és viszonylag olcsón árulják a pici kutyákat? jó ez persze másodrendű szempont lenne)

Figyelt kérdés
Biztos alatt azt értem, hogy nem ideiglenesen árulja őket, hanem hobbiként vagy szakmaként teszi ezt.

2022. febr. 22. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az neked, hogy olcsón?
2022. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
500 ezer alatt. Tudom, hogy drága ez a kutyafajta ezért is írtam hogy nem ez az első nézőpontom. Annyi még, hogy a pomerániai fajta engem NEM hoz lázba.
2022. febr. 22. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmit keresel, akinél folyamatosan vannak kölykök? Az elég nagy tenyészállományt jelent, több szukával, mert ugye őket is kell pihentetni, nem hozhatnak le minden tüzelésnél almot, ha valaki a kutya érdekeit is nézi.
2022. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Olcsón nincs törzskönyves kutya. Azt szaporítónak hívják. Ha egy adott kutyafajta 500-600 ezerbe kerül és neked nincs ennyi pénzed, akkor vagy ne ilyet vegyél, vagy nézz esetleg fajtamentésnél, hátha van örökbefogadható kutya. Vannak olcsóbb kutyafajták is 150-300 ezerért, nézz olyat.
2022. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, azért mert pár év múlva szeretnék (vagy picit több). Én értem és tudok várni (pár év múlva is). Csak azért ilyenkor raktam fel ezt a kérdést, mert nem tudtam, hogy mikor, milyen és mennyi választ kapok rá :).
2022. febr. 22. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen infláció mellett franc se tudja, hogy pár év múlva mennyibe fog kerülni egy ilyen kutya :D
2022. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
MEOE oldalan keress utana. Az a hivatalos ott a tenyesztoket is meg tudod kerdezni mivel aki hivatalos tenyeszto a MEOE-nél bejegyzet es ugye a ceginformba is mivel vallalkozok.
2022. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!