Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lett a vizslás kèrdéssel?

Mi lett a vizslás kèrdéssel?

Figyelt kérdés
Sztori: csávó hazavitt két hete egy vizslàt, a csaj utàlja. Elvileg tk-s, ameddig én olvastam, megjelent a tenyésztö a beszèlgetèsben. Aztán eltünt a kérdès. Van infòtok? Köszi :)

2022. febr. 23. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom torolte a kérdező, mert lebukott a kamu sztorival.
2022. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Legfeljebb egy admin törölhette, mert egy kérdező nem tud törölni.
2022. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem törölni kellett a kérdést és a felhasználó tiltásra kerülhetett.

SOHA nem szabad senkit rágalmazni,mert az már súlyos következményeket vonhat maga után.A névtelenség nem jelenti azt,hogy teljesen védve is vagy mindentől és mindenkitől.A rágalmazás épp elég indok,hogy ha a tenyésztő úgy gondolta szükséges lépéseket tennie akkor ki kérhesse a felhasználó adatait (persze ezt több más dolog előzi meg,de nyílván felesleges egy egész procedúrát leírni..) és az alapján fel is jelenthesse az illetőt.


Ne gyártsatok kamu kérdéseket! Nincs értelme.2 percig megbotránkoztatod az embereket..és? Névtelenül szidnak,de jó neked..

Aztán ha egyetlen egy szót is mondtál ami alapján büntethető,feljelenthető vagy sz*psz mint a kismalac és csúnya ügyeid kerekednek belőle.

2022. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valsozinüleg az amit irtak, hogy jelentette a hozzászolok és az oldal fejlesztői törölték mert kamu volt.krédező letiltásra került, vagy figyelmezteték csak. tiltás lehet pár ora pár nap,de örökre is
2022. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Kamugyanússá vált, hogy pár óra alatt találtak megfelelő gazdát a kutyának.
2022. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
82%
Töröltették, mint amikor az állatorvos írta a segítő, sőt életmentő válaszait, ingyen.
2022. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az volt a baj.Megrágalmazta a tenyésztőt (pont aktív volt itt,mert szóltak neki az ügyről,megszívta..),hogy "nem akarja vissza venni" a kutyát.
2022. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miután a kérdező beismerte hogy nem a kennelből van a kutyus ráírtam, hogy akkor mennyire igaz ez a sztori.

Kutyamenhelyen önkénteskedek, szóval ha valóban van szó kutyáról akkor szerettem volna nyomon követni a sorsát.

Leírta hogy csak azért írta ezt a tenyésztőt,mert tudta hogy harapni fognak a válaszolók ha megtudják hogy szaporítótól van a kutya. Még képet is küldött, és hát nem volt a legápoltabb a kutyus :(

Nem tudom hogy ebből mennyi volt igaz, mindenesetre azt mondta hogy eladta a kutyát már, de aztán nem tudtam neki írni, gondolom tiltották

2022. febr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat!


Uhhh, utolsó, ez durva. Nekem is furcsa volt, hogy tk-s kutyára nincs a tenyésztönek elövásárlási joga, ill eladja ilyen hanyag környezetbe. Szegèny kutyus, remélem, értemes helyre adta el :/

2022. febr. 24. 06:26
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

9!

Én sajnos kizártnak tartom hogy normális helyre kerüljön, elvégre arról beszélt hogy valami Vizslás csoportba rakta fel, de senki nem találkozott új kutyás hirdetéssel.

Gondolom felrakta simán marketplacera, és hát akárhogyan is szépítjük, egy normális és felelősségteljes gazdi nem innen fog magának kutyát venni...

Nagyon sajnálom a kutyust :(

2022. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!