Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van ilyen műtéttel...

Valakinek van ilyen műtéttel kapcsolatban tapasztalata ezeken helyeken? Esetleg tudtok más helyen rendelő jó ortopéd szakorvost ajánlani?

Figyelt kérdés

A kutyának a bal hátsó térdében elszakadt a keresztszalag. Műteni kell.

A következő helyeken érdeklődtem ahol vállalják is.

- Napkelet Klinika

- Prim-A-Vet

- Chiru-Vet



2022. febr. 23. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Akit én ajánlok: Dr. Muka Péter, Göd, Profivet. Ő kb. a legjobb.

Vagy: Dr. Sükösd László, Mátyás Állatorvosi Központ, Dunaharaszti


Primavettel ugyan nem műtét, de személy szerint nekem negatív tapasztalatom van: szerintem inkább lehúzásra mentek, a problémát nem oldották meg, "diagnosztikai" célból akartak rám sózni egy méregdrága fájdalomcsillapítót a kutyának, aki húzta a lábát és egyéb korábban kapott fájdalomcsillapítók ezt nem oldották meg. Gyakorlatilag neurológiai problémája volt, de a gerinc MR helyett mindenáron rá akartak beszélni a gyógyszerre - akkor náluk még nem volt MR lehetőség, csak Kaposváron. Végül nem az ő segítségükkel lett meg a diagnózis.


Dr. Muka a következő kutyámat mentette meg egy felesleges térdműtéttől, mert másik helyen félrediagnosztizálták.

2022. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gordiosz Klinika


A mi kutyánk lába nagyon súlyosan sérült. Nem "csak" a keresztszalagja szakadt el, de csont is törött. Dr Diószegi Zoltán rakta rendbe a lábát drótokkal, fém lapokkal.

A végeredmény az lett, amit ígért: jól használható láb.

Profik.

Ajánlom Őket.

2022. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Diószegi műtötte az én kutyám térdét is, nincs panaszom rá. Kicsi, de nagyon jó csapat. (Diószegi a legismertebb hazai ortopéd orvos.)

Muka Péterről és Pelle Györgyről mondanak még nagyon jókat TPLO műtétek kapcsán.


A Primavettel nekem is nagyon rossz tapasztalatom van, elrontották a kezelést, és természetesen nem vállalták a következményeket. És nagyon csak a lehúzásra mennek.

2022. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kutyusunknak Pelle György segített, csípőficam műtétje volt, kifutott egy autó elé. Reggel vittük, délután hozhattuk is el. A gyógyulás hónapok..de ma már úgy futkos mint régen, néha emelgeti, de használja, terheli.
2022. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Chiru-Vet. Dr Ipolyi Tamás.
2022. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!