Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava méretű kutyát ajánlott...

Csivava méretű kutyát ajánlott vinni olyan kutyás sétákra, találkozókra ahol többségben stafford, kau, kàj, kangal kutyák is jelen vannak?

Figyelt kérdés
Amiatt kérdem, mert elèg ideges a csivavànk... Ès ugye egy kisebb falkaharc is fèlő,hogy komoly sebet okozna benne

2022. febr. 26. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem birja a kutyakat es “bepofazik” mindenkinek, akkor nem vinnem, mert a legkisebb dologbol is komoly baj lehet.

Bar nem is rogton nagy tomeggel kezdenem, ha a szocializacioval gondok vannak egyebkent sem.

2022. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne
2022. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan falkasétára nem is mennék ahol szabadon vannak a kutyák. Ha pórázon vannak, simán. Yorkimat vittem, 40+ kutya volt simán, sor elején póráz nélkül mentek, hátrább mindenki pórázon fogta. Ez így tökéletes volt.
2022. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vinném, yorkim van. Alapból a kutyasuliban is kimondottan kistestű foglalkozásra járunk, eleinte mikor vittem nagyobb kutyák köze is, mindig letarolták. Pedig nem kauk voltak ott, hanem 8 kg-s kölyökkutyák, de egy 3 kg-s kutyának már az is sok lehet. Nem szeretnék sérülést, én nem kockáztatnék. Amúgy meg ha szocializálatlan a kutyád, akkor kezdd azzal, hogy hétvégente kutyasuliba járatod.
2022. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem kéne. Simán eltapossák, rálépnek a hátára, fejére és meg is van a baj. Nekem is yorkim van, exem boxere játékból "tapos" rá, nem győzöm elzavarni, meg a többi kiskutyás.
2022. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez felmerül benned, akkor ne is vidd. Mármint ha szerinted a te kutyádnak ez sok lenne, és van rá esély, hogy ideges lesz, és baj lesz, akkor ne. Mondjuk olyan kis pici, még ha nem is lenne ilyen idegeske, akkor sem feltétlen vinném ilyen nagy kutyák közelébe, mert a nagyok nagyon könnyen bánthatják a picit.
2022. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem, meg egy szocializalt kutyat sem, eleg ha a jatek hevében ralep az egyik kau, aztan maris van par törött csontja... vidd kisebb kutyak koze.
2022. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiskutyát nagykutyák társaságába vinni szerintem felelőtlenség és veszélyes. Még ha nem is bántják, ráléphet úgy a nagy a kicsire hogy eltörhet a gerince vagy néhány csontja. Mi a futiban ezért vezettünk be szabályt, hogy mikor mennek a nagykutyások és a kiskutyások. Ha egy nagy kutyát be akarnának hozni, kérünk fél órát, vagy kimegyünk. Nem hiányzik egy tragikus baleset vagy halál.
2022. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írod, hogy ideges. Miért is vinnéd egy csoportos sétára nagykutyákkal?


(Szintén csivavám van)

2022. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem visszük oda ,nehogy baj legyen... A màsik kettőt viszont igen. Ők 17ès 24 kilósak
2022. febr. 26. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!