Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya székrekedés házilag?

Kutya székrekedés házilag?

Figyelt kérdés
Ma egész nap szenved. Kistestű, ez alltalaban náluk előfordul, de ma hányt is. Dokinál nem rég voltunk kapott antibiotikumot amit egy hétig adagolni kell neki holnap kapja az utolsót. Ettől is lehet? Házilag mit tudok adni neki ami segít legalább egy kicsit neki? Előre is köszönöm a segítséget!
2022. febr. 26. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos nem tudsz neki segíteni csak esetleg abban hogy biztosítasz neki italt, ételt, fekhelyet és ott maradsz mellette
2022. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy pici ricinusolaj segíthet. Esetleg tejjel elkeverve.

Bélelzáródása nem lehet? Nem tudod bevinni dokihoz?

2022. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha mar visszafele jon a kaja, akkor lehet belelzarodas, azzal meg nem erdemes varni. Es semmilyen hazipraktika nem fog rajta segiteni.
2022. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hányni meg nem hányt, csak kinlodunk. Adtam neki egy kis csésze tejet, majd még fulladt, de iszik viszont vizet szerencsére. Ebben a városban jelenleg nincs ügyelet... Sajnos amit nem értek. Meg van kefir egy teás kanálnyi? Köszönöm szépen
2022. febr. 26. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Menj másik dokihoz. Hashajtót vagy egyéb hasonló hatású dolgot ne adj neki, mert, ha nagyon nagy "dugó", meg is repedhet a bele.


Régen egyszer vittem az ismerősöm kutyáját szorulással dokihoz, kapott egy fecskendős valamit, amit a fenekébe kellett felnyomni és meglazította a bélsarat.

2022. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos a pár hetes kiscicánál paraffinolajat javasolt. Úgy összefosta magát másnapra, hogy csak na. De neki nem volt semmi baja, csak simán székrekedése és orvosi javaslatra kapta.


Én nem szeretem ezt az otthoni kísérletezgetést, mert ha nagyobb baja van, akkor többet árthatsz neki.

2022. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dehogy adok ilyeneket... Nem ment el az eszem
2022. febr. 26. 18:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Mennek másik dokihoz ha lenne ügyelet mint írtam..... Na jó. Koszi
2022. febr. 26. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal?
2022. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alma segitett nekunk is kikakilni a csontdarabokat.


Minden gyogyszer elrontja kioli a belflorat es szekrekedest vagy hasmenes lesz belole!!

2022. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!