Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon kitől érdemes...

Magyarországon kitől érdemes munkavonalú német juhászkutyát venni? Melyik kennelből?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom, van elképzelésed, melyik vonalból szeretnél kutyát. Mert a munkavonalasok általában a nekik tetsző, versenyen, éles munkában megfelelő képességeket mutató kanok közül szokták kiválasztani a fedező kant. Egy ilyen alomnál persze az is számít, milyen ősökkel rendelkezik a szuka is.

Ha éppen csak ordas kutya kell, akkor van bőven hirdetés.

2022. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne kennelt nézz, szülőpárt. Kísérd figyelemmel a munkaversenyeket és az ott látottak alapján keress szimpatikus kant, vagy szukák, akitől lesz majd alom
2022. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Mire? IGP-re? Mi az elvárás a kutyától ösztönben, idegtípusban, alap karakterben? Erre nem kell válaszolnod, ezt magadnak tedd fel és eszerint válassz párosítást.
2022. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 búzaszem ***** válasza:
63%
Én is sokat dilemmáztam ezen, alig van szerintem erre is figyelő kennel. Végül a Kereksperle kennelből vásároltam, mert ott még nem divat ez a nagyon csapott hát, ott még tudják mi az, hogy munkakutya, pl. Talpi kanjuk tökéletes példája ennek. Végig segítőkészek voltak, sokat utaztam értük, de megérte.
2022. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!