Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanapközihez kell hatósági...

Csicsikusz kérdése:

Kutyanapközihez kell hatósági engedély?

Figyelt kérdés
Tudtommal csak kutyapanzióhoz kell, bár ahhoz képtelenség beszerezni a papírokat.
2022. márc. 2. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, keress utána. 2 perce írtad, szóval kb 15-20 vagy kevesebb/több idő mire normalis választ kapsz! :) (itt úgy értem, h megmondják h igen vagy nem)
2022. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. Nem hirdeted nyilvanosan es senki se bizonyitja be,h nem a barataid kutyai vannak ott a barataiddal epp.

Nem tudnak mit csinalni veled.

A penzatadast ne lassa szomszed. Ennyi. Kp legyen.

2022. márc. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell ennyire lepontozni.
2022. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es!

De ha nem hírdetheti akkor hogy szerezzen ügyfeleket?

Gazdák nincsenek ott mivel napközi,gazdi nélkül zajlik.


Míg szájról szájra terjed az nem egy két hét. Mellesleg sok gazdi szeret utána nézni a napközinek,fotók,videók,vélemények.


Ha már csinál egy oldalt a napközinek bárki jelentkezhet.


Plusz ahhoz hogy keressen is minden napra legalább 5-6 kutya kell. Ha azt vesszük mindenki heti egyszer jár (hétköznap) az is heti szinten 25-30 kutya,azért ez nem kevés :D


Önkormányzatnál érdeklődj milyen engedélyek kellenek ők azt is elmondják ha nem kell.


De elég egy köcsög szomszéd aki felnyom, szerintem nem éri meg kockáztatni.

2022. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!