Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gennyes méhgyulladás 6 hónapos...

Gennyes méhgyulladás 6 hónapos korban lehetséges?

Figyelt kérdés

Láttatok/hallottatok már ilyen esetről?

Pénteken megyünk dokihoz.


2022. márc. 2. 21:28
 1/8 anonim válasza:
86%
Dalmata kutyusomnak volt ivartalanítás után. Vérzett a nemiszerve szegénykémnek olyan volt mintha tüzelne ezért nem is értettük. 1 hét antibiotikum és rendbe jött. 1 éves volt
2022. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi a tünet? Nem lehet, hogy tüzelni fog?
2022. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%
első vagyok, pontosabban neki méhcsonk gyulladása volt
2022. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ritka, de lehetseges sajnos. Az en kutyamat mult heten ivartalanitottak, es mondta az orvos, hogy gyulladasban volt a mehe, valoszinuleg a tuzelese ota, ami decemberben volt, szoval fiatal kutyaknal is elofordul. Ez nem volt gennyes, de mivel amugy is tervben volt az ivartalanitad igy szerencsere kiderult ez is, es kivettek mindent, hogy kesobb ne lehessen baj.
2022. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Genny szerű váladék van a nemiszervén. Most vettem észre este, pénteken megyünk ivartalanításra, de félek, hogy baj lehet addig is. Egyébként nem tűnik soknak a váladék, letörölgettem, sokáig nem is lett neki újból olyan, most nem néztem egy ideje, már alszik. De teljesen olyan volt, mint amiket gennyes méhgyulladásnál látni :(
2022. márc. 2. 23:16
 6/8 A kérdező kommentje:
A kedve egyébként jó, élénk, mozgényok, ha nem látom ezt a nemiszervén, nem gondolnék semmi rosszra.
2022. márc. 2. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a kutyakat is egyre korabban sulytjak a betegsegek.


Kutyakozmetikus vagyok, rengeteg a 2-4 eves prosztata cisztas ivaros kan. Hol ott inkabb 5-6 eves kor felett jellemzo. Mi vesszuk eszre hogy csopog a ver a nemiszervukbol. Volt akit meg aznap este mutottek.


Sajnos azt is eltudom kepzelni, hogy fel evesen kap.


Bar elofordulhat fertozes is akkor is johet valadek a perabol vagy a peniszbol.

2022. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem volt semmi gond, csak túlparáztam. ♡
2022. márc. 5. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!