Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyabarát az ilyen?

Kutyabarát az ilyen?

Figyelt kérdés
Szerintetek nevezheti az magát nagy kutyabarátnak aki az egyik kutya fajtáért nagyon odavan a másikat meg utálja? Szerintem ezek az emberek csak fajtaimádók nem is igazi állatbarátok! Aki szereti a kutyákat az minden kutyát szeret, nem csak bizonyos fajtákat! Elegem van már az utálom mert kicsi, meg ez nem is kutya, vagy gyűlölöm a nagykutyákat dumából! Mit gondoltok erről?
2010. szept. 12. 17:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
29%
Attól még kutyabarát. Én sem szeretek mindenfajta kutyát. Például a pulit és a hosszú szőrű kutyákat utálom, mert nehéz a szőrüket tisztán tartani, ezért sok időt kellene rájuk fordítani, hogy ne legyenek büdösek. A rövid szőrű és közepes méretű kutyákat viszont kedvelem.
2010. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
80%
Ezt én sem értem, attól hogy nem tetszik neki mert túl nagy vagy túl kicsi még nem kell UTÁLNI!
2010. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
És te a hosszú szőrű kutyákat utálod vagy csak nem tartanád! Másodikkal egyetértek! Aki szereti a kutyákat annak is lehet kedvence, de nem mondja, hogy a másikat utálja, maximum, hogy ezt a fajtát nem tartaná. Én úgy vagyok vele, hogy minden kutyát nagyon szeretek, mert imádom a kutyákat! Mindegy milyen fajta!! Persze nekem is vannak kedvenc fajtáim:-)
2010. szept. 12. 17:43
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek minden állatot (kiv. ízeltlábúak:)). Imádom a kutyákat is, persze van nekem is olyan, amit nem szívesen tartanék, de mondjuk, ha a kóbor lenne befogadnám. Pl. puli. Nem szeretnék iylet tartani, az összes szomszédnak pulija van, és egész nap ugatnak feleslegesen.:/
2010. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

1. válaszoló :Útálom őket mert nem lehet könnyen tisztán tartani a szőrüket ! te kis kényes minden kutyával foglalkozni kell vannak olyan dolgok amikel többet kell foglalkozni ! Erről ennyit te például csak fajta imádo vagy már bocs !


Kérdező nem vehetnénk fel a kapcsolatot ha felvennél msn -re :haniessuti@hotmail.com én is akkora kutya buszi vagyok mint te ha mondhatom így szóval nyugodtan vegyél fel

2010. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:40:

Ne mondd már meg helyettem, hogy mi vagyok oké? Kutyabarát vagyok csak éppen nem tartanék hosszú szőrű kutyát, mert annyira azért nem vagyok időmilliomos, hogy állandóan azokat tisztítsam. Ha meg elhanyagolják, akkor kegyetlenül tudnak bűzleni. Nagyon sok háznál láttam már olyan hosszú szőrű kutyát, aminek a szőre el volt hanyagolva, csomók voltak benne, sáros volt vagy még az ürüléke is belekeveredett a szőrébe! Na ezeknek az embereknek felesleges a hosszú szőrű kutya. Szóval nem tartanék ilyen ebeket, de nem csapkodom agyon őket, ha találkozok velük! Szóval kutyabarát vagyok és nem fajtabarát és neked meg kuss!

2010. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Norczy ***** válasza:
68%
attól mert nem szeret egy adott fajtát még lehet kutyabarát! Én sem szívlelem a tacskókat a szomszédét mégis én sétáltatom tanítom, nevelem. Sőt már voltam 2 utcáról befogadott tacsi ideiglenes gazdija amíg nem találtam megfelelő gazdát nekik, csak 18 évet nem bírnék ki azzal a természettel ami a tacsiknak van. Ennyi! Azért mert kutyabarát valaki nem kötelező minden fajtát imádni és körül rajongani.
2010. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Én például a kóborkuytákat nem nagyon szeretem, mert egyszer megtámadott egyszerre kettő, midnen ok nélkül. Persze sajnálom őket, de nagyon aranyos és szimpatikus kell legyen ahhoz, hogy meg merjem simogatni, mert félek tőlük. Viszont amelyik gazdával van, azoktól nem félek egyiktől se, pedig lehet sokszor azok vadabbak, mint a kóborkák, de mégsem tudok megbízni bennük.
2010. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

azmiaz, hogy kutya buszi? xDDD Fura, mint az, hogy Útálod és nem Utálod xD

Amúgy igaz. Én pl sok fajtát szeretek de pl Csivit, meg Bischon-t meg ilyeneket nem tartanék, mert én pl. sport-kutyás vagyok, és mindkét kutyámmal Őrző-védőzök (Malinois, NJ) azt meg ezekkel aligha lehetne :D A nagy kutyák mindig is közelebb álltak hozzám. Eleve egy Dobi mellé születtem, később pedig lett egy Német juhász keverékünk menhelyről. :) Utána két kutyánk volt, az én kutyám egy fajtatiszta Német Juhász, anyának pedig volt egy tacskó keverékje. Miután a Német Juhászom meghalt nagyon le voltam törve, mert nagyon hiányzott az, hogy minden nap kimentünk vele gyakorolni, és nagyon jó sportkutyus volt, imádtam. :( Megfogadtam, hogy nem lesz több kutyám, de édesapám egyik nap átjött hozzám kezében egy tündéri másfél hónapos kis Mali-val. :D Mivel tudta, hogy ez az álomkutyám, így egy tenyészővel lebeszélte az egészet és elhozta nekem :) A malival nagyon szépek az eredmények, már tett munkavizsgát is. Aztán 3 évvel ezelőtt, mikor a mali 2 volt, jött mellé menhelyről egy NJ, akivel most vannak :)

2010. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%

Igen állatbarát az is. Most azt is lehetne mondani hogy ha nem szeretsz mindenkit a világon akkor te gonosz ember vagy. Minden kutyát szeretni lehetetlenség. Ha nem bánt más kutyákat, állatokat, akkor igenis állatbarát.

Én sem szeretem a kedvenc fajtáimon kívül a többit de ez csak annyit jelent hogy nekem nem kéne. Ha pl látnék egyet az út mellett feküdni, akkor nem hagyom ott meghalni, de bevallom néha mondok csúnyákat egyes fajtákról de ettől még nem ártok nekik!

2010. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!