Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért támadt rám a kutya?

Miért támadt rám a kutya?

Figyelt kérdés

Volt egy staffordshire terrier kutyánk.Aput nem bántotta,öcsémet sem,csak anyut meg engem.miért?

A kutya már nincs meg,de azóta félek az ilyen fajtától:(


2010. szept. 12. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

Ezért kell nagy kutyát tartani, gratulálok.

Majd egyszer megtanulod, hogy kis kutya jobb, pl egy palotapincsi vagy tacskó.

2010. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsi korától nálatok volt???
2010. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kan vagy szuka volt??

Rosszul szicilizált kutya,nem tudta hol a helye.Úgy érezte,hogy feletted állt meg anyukád felett,ha kan volt akkor jobban megértem,de végülis szukánál is ugyan ugy előfordulhat.

Nem jól lett nevelve.


Egy tacskó is ugyan úgy képes neki menni bárkinek nem a mérete hanem a nevelés számít!

2010. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első! A kicsi kutyák semmivel sem különbek a nagyoktól. Kérdező, vagy születetten ideggyenge volt, vagy nevelési hiba,azaz apukátokat tekintette falkavezérnek, ti csak utána következtetek, és így jelezte, hogy ő fentebb áll nálatok.
2010. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A legelsőnek:apu ragaszkodott a kutyához,és nem hiszem,hogy az én hibám volt.Azóta labradorom van és egy törpeschnauzerem.



Egyébként kan volt,és kicsi kora óta nálunk.Nem értem mi volt a baj,de megtámadott.Meg akartam érteni az okát,mert amúgy nincs bajom a fajtával nem általánosítok,csak félek.

2010. szept. 12. 19:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta felneveltem egy németjuhászt is,és lány vagyok, 158cm.
2010. szept. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!