Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nexgardot csak az állatorvorst...

Nexgardot csak az állatorvorstól tudok vásárolni?

Figyelt kérdés
már szedi, de nem szeretnék emiatt az állatorvoahoz szaladgálni, ha állatpatikában is kapni
2022. márc. 7. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Akármelyik petshopban.
2022. márc. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
webshopjukban egyiknek sem talalok :/
2022. márc. 7. 03:10
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

A nexgard vényköteles gyógyszer, mert simán ki lehet vele nyírni az állatot.

Ha az állatpatikát állatorvos üzemelteti, akkor ott valószínűleg kiadják recept nélkül.

De ha pl egy cégé a patika, ott hivatalosan csak receptre lehet kiadni.

2022. márc. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk sima állatpatikaban kérdés nélkül kiadják
2022. márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Sima nexgardhoz nem kell recept.


Nexgard spectrahoz igen, mert ugye az szivfergesssg ellen is van. Ha nincs tesztelve elotte a kutya akkor kinyirhatod vele.



Egyebkenr irass receptet a dokiddal majd allatpatikaban felveszik a rendszerbe a nevedet es akkor nem kell mindig receptet íratni eleg egyszer is. Mondjuk en mar 20 eve egy orvoshoz es patikaba jarok szoval nekem kiadjak, mert ismernek.

2022. márc. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Vényköteles, szerintem ezért nincs webshopokban sem.

Nagyban függ az állatpatikától, nálunk a "patikus" mindig elkéri a receptet, pedig minden hónapban megyek és mivel az állatorvosunknál nem lehet mindig kapni azt a méretet, ami nekem kell mindig végigvárom a többórást sort a dokinál (mert itt nincs olyan, hogy bocs csak egy receptért jöttem), aztán loholok át a patikába... és mivel alapvetően mindenkivel kedves, mosolygós vagyok szeretném azt feltételezni, hogy tényleg nem adhatja oda vény nélkül, nemcsak jót szórakozik azon, hogy recept nélkül nem adja ki...

De közben meg a szüleimnél vidéken simán odaadják, múltkor még oltási könyv se volt nálam (amibe télen a milprazont matricázom) és szerintem azt se tudják, hogy van e kutyám és simán betáraztam több havi adagból úgy, hogy nálunk még a doki is csak egyhavi adagot hajlandó felírni.

2022. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!