Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyám farka fáj, mi lehet ez?

A Kutyám farka fáj, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Fáj a kutyám farka, (beagle) és nem is tud miatta leülni. Mi okozhatja a problémát? Persze, elviszem majd állatorvoshoz, de addig is. Először azt hittük a feneke fáj, de nagyon óvatosan, meghúzogattam a farkát és elkezdett sírni. Teszem hozzá, hogy tegnap óta csak lógatja, de nem húzza be teljesen a lábai közé. Férgesség tüneteit sem tapasztaltam az elmúlt napokban. Tudtok segíteni? Törés is lehet?

2022. márc. 14. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A székletét tudja rendesen elvégezni? Le tud guggolni hozzá?
2022. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne húzd, hanem finoman, lassan nyomkodd át ujjbeggyel a farkát teljes hosszában. Ha egy ponton felsír akkor ott a bundi alatt vizsgáld meg a bőrét. Lehet sérülés, akár több napos.
2022. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1: igen gugolni is tud meg el tudja végezni a székeltét is.
2022. márc. 14. 14:45
 4/4 A kérdező kommentje:
2:Köszi az ötletet megnyomkodtam, és ott közép tájt fáj neki.Nem sírt csak mintha összehúzta volna a bőrét és már akart védekezni hogy fáj neki
2022. márc. 14. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!