Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted mik a leggyakoribb...

Szerinted mik a leggyakoribb kutyanevek? Téged zavar, ha más is ugyanúgy nevezi el a kutyáját?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 18:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
Bodri,
2022. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Leginkább ezek az idétlen kaja nevek a menők.

Málna,Zsömi/Zsömle,Barack,Fahély,Morzsa/Morzsi..


De millió egy Manó,Bailey (a film után..),Picúr,Lili,Liza,Rex,Bella,Maja,Mex és ezekhez hasonló van.


Nem zavar ha ugyan úgy nevezik el.Miért is zavarna,eleve nem a sajátom egyetlen név se,hogy ki akarjam sajátítani..

2022. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Borisz

Nem, pont hogy megörülök, hogy az én kutyámat is így hívják.

2022. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Én nem adnék ilyen tucatnevet a kutyámnak, mint amiket a 3-as már felsorolt. Bailey, Málna, Dió, Bejgli ilyeneket hallok a legtöbbet mostanában.


Az enyémnek Lana a neve, ilyenről nem tudok, pedig sok kutyást ismerek.

2022. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Fifi szerintem a leggyakoribb.


Engem nem zavar, ha ugyanúgy hívnak egy másik kutyát, mint az enyémet, de nincs is gyakori nevük, így még nem találkoztam ilyennel személyesen.

2022. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi 2-es sorolta fel nem 3-as.
2022. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk van 4 kutya, nem túl gyakori kutya névvel. Dorka, Lili, Lujza, Zsófi([a] a horvát rokonnak). Szerencsére elég ritka neveket adunk nekik, de engem is zavarna, ha tömegneve lenne.
2022. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
94%
Soha nem hallottam még ezeket a kutyaneveket. Mifelénk a Néró, Rocky, Rexy, Lidi, Maszat volt a gyakori.
2022. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Igen, a filmek tényleg nagy hatással vannak, most hogy belegondolok volt egy idő, amikor a környékünkön az összes németjuhászt Rex-nek hívták :D de Bailey-vel is egyre többször találkozunk.

Írtátok, hogy nem zavar, ha más kutyának is az a neve, de nem gyakori a kutyátok neve. Ez szempont volt, hogy ne legyen gyakori vagy csak pont ez tetszett/passzolt?

2022. márc. 14. 18:48
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Szofi. Minden kutyát de még macskát is így hívak. Most épp "csak" 3at ismerek szerencsére.
2022. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!