Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a házat 160 centis drótkerí...

Ha a házat 160 centis drótkerítés határolja, akkor mekkora kutya ideális, hogy semmiképpen ne szökjön ki?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hiába a magasság, ha alatta kiássa a földet és a lyukon kibújik.
2022. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudja.
2022. márc. 14. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Kistestu esetleg, de kistestut es/ vagy rovidszorut ugye nem tartunk kint, legalabbis telen nem, tehat ezzel is szamolni kell. Na meg ha ivaros, nincs az a kertites,ami megallitana a kutyat.


De egyebkent meg az en tacskom siman kiasna magat a kerites alatt (ha hagynam neki) tehat nem csak a kerites magassaga szamit, hanem az is, hogy milyen alapon van.

2022. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan kistestűt, aki ezt szerintem helyből megugorná (kis túlzással talán), de hogy átmászna rajta, az biztos. De mindenképp kistestűt mondanék.
2022. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már kistestű kutyát felmászni a drótkerítésen. Semmit nem jelent a kerítés magassága.
2022. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 azért én így nem igaz, két ivaros kanom van, soha nem volt példa rá, hogy kiszökött volna. Ahogy a tenyésztők ivaros állatai sem az utcákon kóborolnak ugyebár :D

Megfelelő kerítés bármelyik kutyát megállítja a szökésben, de ugye az drágább mint az ivartalanítás.

2022. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Shibám simán átugorná az ekkora kerítést.Szerintem a Jack Russell is.Valamelyik meg mászni tud,nem sokat ér a kerítés,ha a kutya menni akar.Menni is fog. 🤣
2022. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amelyik kutyát a 160 cm-es kerítés nem állít meg, azt csak valamilyen nagyon speckó építmény fogja...


Vannak fajták akiknek az egyedeire jellemzőbb, hogy nem szeretik a határokat és vannak, akik nagyon tiszteletbe tartják őket, jellemzően ilyenek az őrzésre is használt, tenyésztett kutyák, pl moszkvai, kaukázusi, kuvasz.


Nálunk is kb ekkora kerítés van, alul kővel végigrakva és a jack russell meg a border collie még sosem szökött el.

2022. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!