Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől eshetett pánikban a kutyám?

Mitől eshetett pánikban a kutyám?

Figyelt kérdés
7 hónapos, egyszer csak beleszaglászott a levegő a futtatóba, látszott, hogy retteg, elkezdett volna rohani a semmiben, de szerencsére megfogtam. Utána még fél órát zaklatott volt, figyelt, nem akart enni, inni, játszani...aztán feloldódott végre. De mit érezhetett a levegőben? Nem volt semmi ijesztó kutya, ember, tárgy, szaglászott és bepánikolt. Megjegyzem, ezt az előző felnőtt kutyám is csinálta néha az utcán.

2022. márc. 15. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván van itt valami, amit te nem veszel észre, de ők igen.
2022. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ott*
2022. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, semmi nem volt, szaglászásnál érzett vmit. Beleszagolt a levegőbe és bepánikolt. Az előző kutyám ugyanezt csinálta mint írtam néha séta közben. De mit érezhettek?
2022. márc. 15. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Ha más kutyája nem csinálja érdemes lenne neurológiai vizsgálatot csinálni,mert ez nem igazán normális dolog.

Ezen felül bármilyen ismeretlen dolog meg tudja ijeszteni.

Jármű (benzin szag pl),kutya riasztó (valaki ha mondjuk arra szórja el rendszerint),vegyszer,más kutya vizelete..

Vagy semmi köze a dolognak a szaglászáshoz csak rosszul veszed le a jeleket.Fel pörög,fájdalma van,bármi lehet.

2022. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy az előző kutyám is csinálta. Nem hiszem, hogy mindkettőnek neurológiai problémája lenne. Komolyan, senki nem tapasztalt még ilyet a kutyájával? Hihetetlen....
2022. márc. 15. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Jó,most akkor mi a f*szomat vársz,mit mondjuk? Látta a halott nagymamádat és világgá akart szaladni?

A kutya orra jó.Bármi megijesztheti egy sima számára ismeretlen,számodra teljesen átlagos szag is.Pl füst szag,ahogy fűtenek.Füst -> tűz -> az állatok félnek a tűztől.

BÁRMI lehet.

2022. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt füst sem. Azt hittem más kutyájánál is történt ilyen, inkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem találgatásra!!!
2022. márc. 15. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!