Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egy ilyen földszintes...

Milyen egy ilyen földszintes "varangyos béka" pitbull a valóságban? Látott már valaki élőben ilyet? Tud egyáltalán mozogni?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



(nem, nem akarok ilyen kutyát, szerintem ez már állatkínzás)



#pitbull #amorf #földszintes #toadline pitbull
2022. márc. 22. 12:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi ork szegény. Én még nem láttam élőbe, szerintem nem is igazán van az országban.
2022. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

#10es


A mopsznak a fent említett kutyával ellentétben egészséges test arányai vannak. A feje nyomott, de ez nem jelent egyet a szenvedéssel. Ismerek túrázó mopszokat is. Az angol bulldog sokkal problémásabb, mint egy mopsz.

2022. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismertem a fajtát, de siralmasan néz ki. Borzasztóan sajnálom őket, az emberi kizsákmányolás áldozatai.

Rákerestem, ez a "tenyésztő" egyszerűen gyomorforgatóan beszél a fajtáról: https://www.youtube.com/watch?v=VEEFxPNM87Q hogy lehet egyáltalán normális bárki szerint is úgy jellemezni egy fajtát, hogy drága és luxus? Végig olyan érzése van az embernek a videó közben, mintha valami kamu aranyóra reklámot nézne, mintha valami nagyon exkluzív tárgyakat akarna rád sózni, egyszerűen borzasztó. Közben mutatják a kölyköket és egyáltalán nem az az első gondolatom, hogy milyen különleges, hanem az, hogy mennyire egészségtelenül, abnormálisan néznek ki, egyszerűen ordít róluk, hogy betegek.

2022. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Lelkiismeretes tenyésztő ilyet nem tenyészt.

Egyébként nem is szépek, azt még megértem hogy a merle, albínó, kék stb különleges színű kutyákat össze vissza szaporítják meg drágán eladható, mert hát milyen szép, a hozzá nem értő meg megveszi, rendben logikus. De hogy ez ki szerint szép és hogy van rá kereslet egyszerűen nem fogom fel.

2022. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A videók amiket ti linkeltetek, még okésak, azok a kutyák mozognak.


Én konkrétan ettől durvábbakra gondoltam, nem tudom eldönteni, hogy ez az állat a, ül b, fekszik vagy c, áll éppen, de nagyon beteges, enervált.


[link]

2022. márc. 23. 23:42
 16/19 A kérdező kommentje:

Ez az összes kutyájuk, és az egy dolog, hogy a száján át ellátni az ánuszáig, de nem nagyon látom, hogy mozognának.


Az egyik üget egy kicsit, de kb ennyi???


Egy 15 éves tacskó agilisebb.


[link]

2022. márc. 23. 23:59
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Megnéztem amikt linkeltél. Tényleg fura, hogy úgy ül mindegyik.


Amit küldtem ott a kölyök kutya elszalad meg járkál.


Direkt azt nézem van -e kölyökről videó és hogyan viselkedik.


A nagyobbaknak lehet kiadták az ül,marad parancsot amíg bemutatják őket. Igaz lehetne legalább egy olyan videó ahol azt mutatják mit csiálnak a kutyák és nem ilyen beállított videó.


Mozogni csak tudnak azért.


Legalábbis remélem :/

2022. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Undorító és szomorú látvány egyszerre... aki ezt kitalálta 🤦‍♀️


Nem vagyok nyomott fejű kutya ellenes, mert vannak azon belül egészséges kutyák is. A mopsz az egyik kedvenc fajtám, de ez a bully izé már állatkínzás kategória.

2022. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan fajta, amelyik ma hasonlít az eredeti formára. A tenyésztők alakítgatják a maguk kedvére és sajnos a kutya az a fajta , amelyiket gyorsan lehet változtatni.

[link]

2022. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!