Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff mixnek milyen játékot...

Amstaff mixnek milyen játékot ajánlatok? (Ápril.15. Kerül hozzánk, már vettünk egyet ja és milyen tápot adjak neki MAJD?)

Figyelt kérdés
Akkor lesz 6 hetes...

2022. márc. 22. 13:40
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy negatív válaszokat nem kérek...
2022. márc. 22. 13:40
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
6 hetes kutyának az anyja mellett a helye! Törvény vonatkozik rá, hogy 8 hetes kora előtt tilos elválasztani!
2022. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem pontosan annyi lesz. Saceprerkb, azt elfelejtettem oda írni! :D
2022. márc. 22. 13:50
 4/24 A kérdező kommentje:
Sőt, szerintem. Bőven több lesz. Már most kb 2 hetesek, mert múlt hét előtt néztük a menhelyt, és akkor mondta barátnőm h születtek kölykök.
2022. márc. 22. 13:51
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

Massziv, raghato jatekokat, amit nem tud lenyelni. Kong markanak vannak strapabiro labdai, gumicsontja, de ragokotel, kavefa bot is jo. Olyan labda, aminek kotel van a vegen es lehet huzakodni vele, imadnak igy jatszani, de amig tejfogai vannak, csak ovatosan lehet. Plüsst nem ajanlok semmikepp, csak szetszedne es amivel ki van tomve vatta, lenyelheti es megfulladhat, vagy a beleiben akadhat el. Sipolos gumijatekokat is szereti az enyem, de csak felugyelettel, mert konnyen szerkapja azt is.

Kutyatap: Visan Optimanova, Real Nature Wilderness, Carnilove, Purizon kolyoktapjai jo minoseguek.

2022. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Hogy a szaporító havernál születtek? Akkor nem kell megvárni a 8 hetes kort, ebben az esetben lehet állatkínzást elkövetni a korábbi elválasztással is. Ja, mégsem!


Ilyen hozzáállással és ennyire nulla felelősséggel ne legyen kutyád.

(U.i. Ez a lehető legpozitívabb válasz - a kutya érdekeit nézve. Az egód nem érdekel.)

2022. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Az amataff-mudi mixnek, amit elhozol szaporítótòl hat hetesen?
2022. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Na, ezzel az alommal is találkozhatunk majd valamelyik menhelyen, néhány hét-hónap múlva...
2022. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
EMBEREK! nem szapis,Varatnomnel VÉLETLEN születtek kölykök. Én is elszámoltam már most 2 vagy több hetesek. Pontosan nem tudom mikor születtek.
2022. márc. 22. 20:09
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Vagyis felelőtlen szaporító kölykei
2022. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!