Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten (inkabb Buda) 24...

Budapesten (inkabb Buda) 24 oras allatorvost/allatkorhazat tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés

Akit adott esetben pl. most fel tudnek hivni. Nem kell, de ha. Es mondjuk esetleg van szemelyes tapasztalat.


Google-t neztem, hat, eleg sokszinu a kinalat, minden ertelemben.


2022. márc. 24. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En úgy tudom, Budán már csak a XI-ben van 24 órás ügyelet, dr Juhász Tamásnál. Pesten meg a Lehel úti állatkórhazban és annyi.
2022. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Az egyetemre ne hozd!

2022. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2022. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem előző hétvégén volt ugyez a problémám, lényeg hogy a Lehel út jöhet szóba de nézd meg a tarifát! Sokkot kaptam.


38 EZER FORINT CSAK HOGY RÁNÉZNEK ha éjszakai ügyelet!

2022. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Juhász Tamasékat jó szívvel ajánlom! Éjszakai ügyelet nem tudom hogy működik (hívd fel érdeklődni) de kiváló orvos, kiváló sebész, kiváló szakember.
2022. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4.-re.


Anno az ide irkáló állatorvos írt az árképzésekről, de már nincs meg az akkori válasza, mert töröltették.

2022. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Lehel uti az rettenetes es nem csak az arak miatt, hanem amiatt is, hogy ezert a penzert cserebe bunko flegma orvosok vannak. Egyszer a paromtol 50ezer forint ELOLEGET akartak kerni, hogy egyaltalan fogadjanak egy macskat. Nekem meg modszeresen beszologattak, hogy minek kerek surgossegi ellatast, ha nem is haldoklik a kutya (megtamadta egy nagytestu kutya, dobalta a levegoben es a kutyam oldalabol omlott a ver, honnan kellett volna tudnom) es meg csak at sem szakadt a hasfala... Masfel orat varakoztunk a verzo kutyaval a surgossegi ellatasra, most mi van ha tenyleg atszakadt volna a hasfala? Ott halt volna meg a kezeim kozott. Aztan be sem kotozte az orvos a kutyat, csak kimosta a lyukat meg elmondta hogyan higitsuk a betadint es hogy mossuk neki naponta. Igazan bekothette volna a kutyat legalabb a hazautra, csak a csurom veres kendom volt nalunk, amit gyorsan meg en kotottem ra a baleset utan. Azert a surgossegi felarat persze szepen raszamolta. Vegig pofakat vagott az orvos es gunyosan kritizalt, hogy ezt is meg kene csinaltatni a kutyan, meg azt is. Ja persze, de ezeket szepen sorban csinaltuk is, csak nem lehet allandoan muteni a kutyat, sem egyszerre megcsinalni minden bajat, ezt megmondta mas orvos is. Amerre laktunk akkoriban, ott mindenki ovakodott attol a helytol, nem egy olyat is hallottam utana, hogy felrekezeltek egy allatot, s az majdnem meghalt, vagy meg is halt, a boncolas utan pedig kiderult, hogy ha nem kezelik felre, akkor elhetett volna evekig meg. De ha megnezed az ertekelesuket, az is rettenetes, rossz olvasni is, ki mit tapasztalt ott. Oda csak vegso esetben vinnek ujra allatot.

Sajnos ajanlani nem tudok 0-24 korhazat, szerencsere azota nem volt szuksegunk ilyenre, de en biztosan mashova viszem, ha kell.

2022. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-asnak (nem 2-es vagyok) Egyrészt az egyetemen már régóta nincs éjszakai ügyelet, másrészt ott csak az ambuláns ellátás jó, a benn fekvő rizikós. En sem hagynék ott állatot.
2022. márc. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!