Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mackóban gáz kutyát sétáltatni?

Mackóban gáz kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Vagy ti miben szoktatok?

Néha persze jó a sima amit utcára melóba hordok, de rendszeresen inkább valami kényelmesebb kéne, plusz elkerülöm hogy véletlenül koszos legyen vmi aminek nem kéne.



2022. márc. 25. 08:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem, miért lenne?
2022. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
A kutyát nem érdekli.
2022. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy gáz, miért lenne az?
2022. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Az utca népének akarsz tetszeni, hogy egyáltalán felmerül a gondolat, hogy "gáz" lehet melegítőben menni? Kíméld meg a jobb cuccaidat szerintem. Tesómék melegítőben viszik a kutyát sétálni, kutyás pajti meg csini feszes farmerban, egészen addig, míg a futiban két kutya heves játék közben ki nem lökte alóla a lábát. Abban menj, amiben szeretnél, kényelmes, nem sajnálod ha koszos lesz, kiszakad.
2022. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha tiszta és nem rommáfingott a melegítő, akkor nem gáz.
2022. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
5-ös válaszát továbbfejlesztve: Szerintem is ez a kulcsa. Ha nem agyonszakadt, koszos (mert pl. már nem jön ki valami belőle) melegítő, akkor simán mehetsz utcára. Én is úgy szoktam, pedig Pest megyei nagyvárosban élek, még is mindig játszósban sétálunk a kutyusommal :)
2022. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Rajtam mindig szétmosott gagyi fingos mackógatya van, és senkit nem érdekel mikor sétálunk a blökimmel....hülyén is érezném magam kiöltözve
2022. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Én moziba is van, hogy felveszek melegítőt. Azért manapság nem csak piacos gagyit kapni:D Pláne, hogy az aktuális trendekbe is eléggé beépült a darab.
2022. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem senki nem nézni miben sétáltatsz kutyát. :)
2022. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Egyébként ha te olyan vagy, aki mindig szeret divatosan kinézni, keress rá az athleisure-re. ;)
2022. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!