Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyafajták azok amelyek...

Mely kutyafajták azok amelyek jól tűrik az egyedülétet és a pár napos, max egy hetes magányt is az udvaron egy ketesháznál és kb. Cocker spániel vagy Beagle méretnél nem nagyobbak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Olyan kutyafajta nincs, amelyik szereti a hanyagolást. Ha rendszeresen egyedül maradna napokra, hetekre, akkor semmiképp se tarts kutyát. Ha úgy érted, hogy egyszer-kétszer egy évben elmész nyaralni egy hétre és rábízod másra, az természetesen rendben van.
2022. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fajta például a plüss kutya minden méretben találsz... De viccet félre téve ilyen kutya nincs..falka állat igényli a társaságot és a gazdi szeretetét... Inkább egy hüllőt tartozik hozzád ők elvannak egymagukban.. Sikló, vagy egy kis gekkó.
2022. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Egy hetes magányt?! Ez ugye csak trollkérdés?
2022. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem létezik ilyen. De ha rendszeresen magára hagyod és nem is nagyon foglalkoznál vele, akkor minek neked kutya?
2022. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Évente egyszer kétsz lenne ilyen, hogy nem vagyok ott vele. Felügyelettel lenne egyedül. Valaki minden nap ránézne egy órára és kaját meg vizet adna neki amig távol vagyunk.

Nem hagynánk a kutyát teljes felügyelet nélkül egy hétre egyedül minden nélkül.

2022. márc. 26. 13:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak napi pár órát kellene egyedül ellenie amíg nem jön hozzá a felügyelet gondoskodi róla minden nap amíg kicsit hosszabban vagyunk távol.
2022. márc. 26. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Kistestű kutya nem kintre való.
2022. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Kuvaszom, kaukázusim és kájom van.

3* már, hogy 1-2 hetet kórházban voltam, 3-an nagyon jól elvoltak, szomszédnak átvittem a nagy zsák tápjukat, megkértem, reggelente 1-1-1 pohárral öntsön át nekik a kerítésen, 3 külön helyre, hogy mindegyiknek jusson, meg a kerítéshez erősítettem a nagy vizes vödrüket, abba öntöző kannával töltsön vizet.

Sajnos(vagy nem), bemenni csak én tudok hozzájuk.

De a lényeg, feladatuk a terület őrzés, védelem, amíg a falkavezér távol van, nekik akkor is helyt kell állniuk.

Persze, hatalmas volt az öröm, mikor hazaértem.

És persze, ők óriás testűek, nem kicsik, mint amiket te írtál.

2022. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

De akkor miert igy tetted fel a kerdest? Na mindegy.


Amugy meg ilyen esetekre en vagy rabizom a kutyam valakire vagy panzioba megy. Bar o kistestu, nem hagynam kint nyaron se, foleg, mivel fajtatiszta es baratsagos, ha nem vagyok ott, siman ellopnak. Es nem eleg neki annyi foglalkozas, hogy valaki ranez napi egyszer, ennel tobbet igenyel.

2022. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

"Valaki minden nap ránézne egy órára"


"Csak napi pár órát kellene egyedül ellenie amíg nem jön hozzá a felügyelet"


O.o ?

2022. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!