Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyám fogai mozognak,...

Idős kutyám fogai mozognak, de rosszul viseli az altatást. Van más megoldás?

Figyelt kérdés

13 éves. 4 foga minimum mozog, az egyik szemfog is. Ígyis hiányzik neki már néhány foga. 2 éve volt fogkő eltávolításon és foghúzáson, de nehezen ébredt és napokig szarul volt. Tavaly a veszettség elleni oltás után is rosszul lett, amivel eddig nem volt gond (ugyanazt kapta mint eddig)


Biztosan érzékeny neki, a tápot áztatva kapja. Nem tudom bemerjük-e altatni. Ti mit tennétek?



2022. márc. 28. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Elvinném állatorvoshoz, hiszen ő tudja, ilyen helyzetben milyen lehetőségek vannak.
2022. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elég lenne az éber altatás is, állatorvossal konzultálj mindenképpen
2022. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Lemérte az állatorvos a kutya súlyát, hogy tudja, mekkora adag kell neki? Vagy csak ránézésre adta az altatót?

Lehet, hogy többet kapott, mint ami kellett volna. Sajnos láttam már ilyet.


Persze lehet, hogy tényleg csak érzékeny a kutyád egy ilyen traumára. Csak egy gondolat volt az előbbi.


De igen,vidd el orvoshoz, aki segít megtalálni a legjobb módot.

2022. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Mindenképpen orvos tud érdemleges választ adni erre a kérdésre.

Én egyébként ennyi idősen nem altatnám már, ha nem muszáj. Ha meg igen, akkor nincs kérdés.

2022. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Dokit kerdezd meg.


Ha amugy nem faj neki csak mozog akkor elobb utobb kiesik.

2022. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit pontozgattok le. Sok kontár állatorvos van. Biztos én tehetek ròla 😊
2022. márc. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!