Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érzékeny bélrendszerű kutyának...

Érzékeny bélrendszerű kutyának, miből készítsek házi kutyakekszet?

Figyelt kérdés

Rizsliszt, Túró, répa, almából szeretnék, de ne nem szeretnék zsiradékot, és tojást beletenni. Így viszont nem tudom mi tapasztaná össze.

Javaslatot kérhetnék?

Köszönöm előre is!


2022. márc. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Erzekeny belu kutyanak barfozunk vagy hust fozunk zoldseggel. Nem tomjuk gabonaval.
2022. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az állatorvosunk joghurt hívő. Tőle tudtam meg, hogy ez az egyetlen tejtermék, amit remekül emésztenek a blökik, mikor szteroid kúrán volt a kutyám, élet és halál közt, a lelkemre kötötte, hogy rendszeresen etessem zabpehellyel és joghurttal. Azóta is gyakran azzal javitom fel neki a tápot.


Szerintem erre a célra is tökéletes lehet, de azért ha beszélsz a ti dokitokkal, egy kérdést megér felé.

2022. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

itt is akad tojásmentes verzió...

[link]

2022. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tyuktojas helyett fürj tojas :)



Nekem csirke allergias a kutyam, de a hazi jutifalijat amit treningre hasznalok napi 2 setahoz is viszek es nincs baja tole 😊 tyuktojassal csinalom.


Ahogy a kutyakekszet is.

2022. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a joghurtos tippet!


Tojást nem azért nem adok neki, mert allergiás rá, hanem mert romlandó, attól félek, azt nem akarok belesütni.

Ha sütök, akkor meg egy nagyobb adaggal sütnék, ami nem egy napra elég. De azért köszönöm!

2022. márc. 31. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!