Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatásgátló, vélemények?

Ugatásgátló, vélemények?

Figyelt kérdés
Füvesítek a kerítés mellett, mivel ott talajcsere történt, így most egy ideiglenes megoldást keresek, ami néhány hétig távoltartja a kerítéstől a kutyámat, míg a fű megerősödik. Utásgátló berendezés egység segíthet? Nem nyakörv.
2022. márc. 29. 05:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mit értesz ugatásgàtlón?Egy ideiglenes kerítést kihúznék oda és ennyi.
2022. márc. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ultrahangos ugatásgátló.
2022. márc. 29. 05:51
 3/7 A kérdező kommentje:
De igazad lesz, lehet valami kerítéssel jobban járnánk. Én is, s a kutyám is. Kínozni nem szeretném.
2022. márc. 29. 05:53
 4/7 anonim ***** válasza:
A marketplacén nézz szét.Ott olcsóbbak a kerítések!
2022. márc. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néztem közben ilyen munkavédelmis, linóleum anyagú kerítést, 50 méter, 20 ezer forint, néhány partvis nyéllel kirögzítem, azt jó napot. Köszi szépen azért! :)
2022. márc. 29. 05:59
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

ugatásgátló nem tartja vissza bizonyos területekről a kutyát.


Emlékszem mi milyen módon oldottunk meg hasonló helyzetetet. "Barikádot" építettünk mindenből, amit találtunk, és mozdítható volt az udvaron. Pl. Régi félretett kerítéselemek, egymásra stócolt autógumik, oldalára borított műanyag asztal, osb lap, és még 2 talicska is...Nagyon gáz volt, úgy néztünk ki, mint a cigányok. De ingyen vót, és a célnak megfelelt kb. két egész hétig. :D

2022. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ügyesek vagytok úgy kell azt 😉
2022. márc. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!