Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményt tudnátok írni Happy...

Véleményt tudnátok írni Happy Dog Profi Line Chicken free jó a 6 hetes kutya kölyköknek az anyuka már nem engedi őket szopni.Acanat szeretnék csak sajnos itt Juniortól kapható addig megfelel szerintetek??

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdemesebb lenne nem egyik napról a másikra váltani tej és száraz között, a tenyésztők már 4-5 hetes korban megkezdik a hozzátáplálást általában.

Mindenképp áztasd be és keverhetsz hozzá tejpótlót is.

Nem vagyok tenyésztő, csak ismerőseim vannak, akik azok és menhelyen önkénteskedem, ahol mindig royal canin startert adunk az ilyen piciknek és tökéletesen beválik.

Biztos neked is van a fajtádat tenyésztő ismerősöd (ha más nem a kutyád tenyésztője), kérj tőle tanácsot, de szerintem teljesen jó a táp, amit vettél.

2022. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért szaporítasz???
2022. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ment a pacsi igen ő is a tej pótlót használja a váltáshoz ő Pedigree táppal keveri és áztatja de én nem szeretnék ilyen rossz minőségű tápot etetni a kölyökkel ezért vettem neki az az említett tápot amit ő kever és áztat neki külön csak a táp minőségét nem tudtam úgy azonosítani mert én Acana, vagy Britet akarok majd mert időközbe hívtak hogy Juniorba az is van :)
2022. ápr. 1. 18:08
 4/12 A kérdező kommentje:
A barátom tenyésztő csak olvastam a tápokról részletesebben és ő javasolta az Acanat. Csak az nem volt kölyöknek való így ezt kaptam. A részletet ha tudni szeretnéd a kennel ami született van egy választott kutyusom közülük de ő Pedigreet ad nekik és ahogy olvastam az nagyon silány minőség ezért vettem a pénzemen hogy ezt etesse az enyémmel míg el nem hozom :) Tanácsokat kaptam tőle bőven de én több helyről szerettem volna információt kapni és az arany középutat megtalálni.
2022. ápr. 1. 18:13
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

1. Nem junior táp kell, hanem puppy...

2. " A részletet ha tudni szeretnéd a kennel ami született " - szóval még arról sincs fingod sem, hogy mi az a kennel...

3. 'tenyésztő' aki Pedigree-t ad a kutyáinak... persze. Azt úgy hívják: szaporító. Peersze, majd a tiédet külön eteti... Nem is tudom, melyiktek a fogyibb...

2022. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

"A barátom tenyésztő"

Nemár kérdező! Nem, nem az, csak egy szaporító, ami ráadásul törvénybe ütköző! Pedigree-vel egyik tenyésztő sem etet, mert az egy hulladék...

2022. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A kérdésben benne van hogy a Happy Dog alkalmas-e addig ameddig tudok acanat vagy britet venni mivel ezek csak juniorba kaphatóak itt az üzletben. Junior koráig kérdeztem a Happyt így remélem érhető kedves ötödik kérdező.

Nem akarok itt tüzet szítani a kérdés nem a szaporítás vagy konkrétan tenyésztésről csak az etetés érdekel minden mással pedig hogy mi van a háttérben meg a személyeskedést kerüljük ha az etetéssel kapcsolatba nem írsz konkrétumot vagy tippet esetleg véleményt vagy javaslatot akkor kérlek lapozz tovább köszönöm. Szeretnék a kezdettől fogva oda figyelni a kiskutyusra ezért tettem fel a kérdést nem pedig hogy kioktassuk a másikat.

2022. ápr. 1. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, ha egészséges kutyát szeretnél, akkor ne a barátodtól legyen. Nem kötekedés, nem beszólás és nem csak azért írom, mert szaporító. Ha a kölyköket szeméttel eteti, akkor a szülők sem kapnak semmivel sem jobbat, ami kihathat a kicsik egészségére is. A Happy Dog sem igazán jó márka, de ha van puppy-ban, akkor megteszi gondolom. Bár kétlem, hogy külön etetné a te kutyádat. Így jön majd az, hogy max pár nap és lepasszolja neked, 8 hetes kora előtt, amit te és a kiskutya is rendesen megszenved majd.
2022. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod így konkrét és korrekt válasz volt ami így érthető és jogos kritika. Ha így van és tényleg nem tartja be még a 8 hetet se akkor valóban el se veszem a táp árát nem bánom ha vesztem is. Reménykedem egészséges lesz a kiskutya és az etetést tartja próbálok pozitív maradni :)
2022. ápr. 1. 22:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyussal? :)
2022. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!