Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkaphatja egy kitya a norovir...

Elkaphatja egy kitya a norovirust?

Figyelt kérdés
Parom elkapta es a kutyank is egesz nap aluszekonyabb nem eszik kuttyog a gyomra es pukizik. A kedve amugy jo. Kistestu kutyarol van szo.

#Noro #Emberrolkutyara
2022. ápr. 1. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Igen sajnos.


Hívj fel MOST telefonon állatorvost!

(ha budapesti vagy akkor ajánlani tudom Dr Juhász Tamást mert ő nagyon jó)

2022. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos kulfoldon elunk. Egyenlore akkor megfigyeljuk.
2022. ápr. 1. 19:04
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Külföldön talán nincs állatorvos?
2022. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Akkor vegyetek gyógyszertárban sima, egyszerű ORVOSI SZÉN TABLETTA vagy POR, tabletta összetörve, ELŐÍRÁS SZERINT, konzerv, puha tápba keverve.


SÜRGŐSEN!

2022. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Amúgy ezt a PÁRODNAK IS! 😄 Természetesen nem konzerv kutyakajába, hanem vízben!


SÜRGŐSEN.

2022. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Itt olvasgass hogy értsd!


[link]

2022. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ameddig nem hany es nincs hasmenese nem haborgatok munkaido utan allatorvost. Persze ha rosszabbul lenne azonnal hivnam. Csak erdekelt hogy az lehet e vagy valami mas mert pl a korona virusnal azt mondtak h a kutyak nem kaphatjak el.
2022. ápr. 1. 19:29
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Regisztraltak nehany esetet, amikor az allat elkapta embertol a virust, de azok is macskak voltak.

Es egyebkent az az allaspont, hogy nem veszelyes az allatokra nezve a mi koronavirusunk.

Szoval barmi baja is van, kis esellyel covid, inkabb valami mas lesz.

2022. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Akit ajánlottam ők non-stop vannak feltűntetve bár ha nem Magyarországon éltek, akkor kb. mindegy DE telefonon 2 perc alatt adnak választ a kérdéseidre.


Nem tudom ki az az elmeháborodott aki az összes válaszomat pirosra állította (talány irígy vagy beteg) de ezekre is tudnak válaszolni telefonon. (Juhász klinika, nézd meg!)


De ahogy írtad a párod nem korona vírusos hanem noro-ja van.

2022. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. En nem pontoztam ( kicsit ertelmetlennek tartom a rendszert)

Igen nem korona csak mivel virus virus ezert probaltam osszehasonlitani. A koronat se kapta el tolunk. Es a neten se talaltam semmit se.

2022. ápr. 1. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!