Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak akkor játszanak...

Miért csak akkor játszanak egymással a kutyáim, ha ott vagyok?

Figyelt kérdés
Ha pl. felmegyek az emeletre, ők addig fekszenek, amíg le nem megyek. Nem játszanak egymással, ha nem vagyok ott. Ez miért van?

2022. ápr. 4. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen nálunk ugyan ez. Van egy goldim, barátnőm sokszor áthozza hozzánk az övét, és ha kint vagyunk a kertben megállás nélkül játszanak, de amint bemegyünk elfekszenek es nem csinálnak semmit. Engem is érdekelne ez miért van. Mi arra tippeltünk hogy csak nekünk akarnak bemutatózni xdd
2022. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem egyszerű, neked mikor van kedved aktívan tevékenykedni, hülyülni? Nekem ha van társaság, ha nincs csinálom a napi rutint.
2022. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 de ezaz, hogy nekik van társaságuk, egymással játszhatnának :D


Első, én arra gondoltam, hogy lehet akkor érzik biztonságban magukat, ha ott a gazdi. Lehet csak akkor tudják annyira elengedni magukat, hogy játsszanak?

2022. ápr. 4. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban az enyemek is ezt csinaljak, ha ott vagyok, jatszanak, es konkretan randaliroznak a lakasban, ha meg felmegyek az emeletre, semmi. De az udvaron neha jatszanak egyedul is, amikor nem vagyunk kint, csak az ablakbol rajuk nezek.

Szerintem is azert, mert biztonsagban erzik magukat, ha az egyik durvulni kezd (altalaban a kisebb), akkor leallitom, persze fel perc mulva folytatjak, csak finomabban.

2022. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek ? Testvérek? Mennyire ismerik egymást?

Egyszer az egyik nem bántotta a másikat?

2022. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kistestű kölykök, imádják egymást, nem szoktak egymással agresszívak lenni meg mással sem.
2022. ápr. 4. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert csak akkor látod őket játszani.
2022. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mieink is csak a jelenletunkben jatszanak. Mindig mi allitottuk le oket,ha a lany durvult a fiuval. Egy pit es egy staff. (Benti kutyak rendszeres kinti sporttal. )
2022. ápr. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!