Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusomat altatni kell...

Kutyusomat altatni kell foghúzás miatt, de már 15 éves. Nektek hogy bírta a kutyátok az altatást ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Labor jó, csinaltak műtét előtti laborcsomagot. Dokik szerint a talyog veszélyesebb, nagyon fáj neki. Rettegek, megnyugtatnátok?
2022. ápr. 4. 14:59
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Mély altatásba lesz vagy csak bódítják?
2022. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy nem lesz olyna mély és hosszú altatás, mint egy nagy műtétnél, de azért vannak kockázatai. 2 éve volt nagyobb műtétje 13 éves korában, azt jól viselte.
2022. ápr. 4. 16:04
 3/48 anonim ***** válasza:
73%

Meg fogja viselni.

Minden kutyát ha fiatal ha felnőtt ha idős.

Készülj fel hogy lehet hogy fog hányni.

2022. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%

Nem nyugtathatunk meg. Három választása van a kutyádnak, amiből az ő nevében te döntesz. A tályog miatt fogfájdalommal él, pár nap és nem eszik, igen csúnya halála lesz. 1) altatás után nem ébred már fel; 3) felébred a műtét után és jó életminőséggel él tovább. Nyilván a két utóbbi opció csak, mindkét esetben a kutya jár jól. Mindenképpen megmenekül a fájdalmaktól, emellett vagy álom közben megy át a túloldalra, vagy a 3. opció. A labor jó, ezt tartsd szem előtt. Ha rossz lenne akkor is műtét -nyilván- de akkor lehetne aggódni. És, még akkor is a felébredés a valószínűbb.

Amivel meg tudlak nyugtatni, hogy nincs választásod, műtét vagy műtét.

Mikor lesz?

2022. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bódítva volt ennyi idősen. Jól viselte, kb 1 órával ébredés után már magabiztosan járkált. (mi meglepődtünk, hogy ilyen gyorsan magához tért)
2022. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
62%

3 mas válaszoló vagyok. Milyen fajta a kutya?


Mivel fáj neki ezért ez megfoglya viselni.

Viszont szerintem olyan 3 napigesz bágyadt.

Ne izgulj! Kihez viszed,melyik orvoshoz?

Ha 13 évesen ügyes volt akkor most is az lesz főleg hogy csak bódító lesz. Hol lesz, és mikor?

2022. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, azt tudom, hogy nincs más opció, így nem maradhat, és megérdemli az esélyt, hogy sok szép éve legyen még. De egész nap csak sírtam, ő a mindenem.


Hétfőn lesz egyébként. A labor szerint valami epegond lehet, úgyhogy majd még csinálnak egy hasi uh-t is, de ez nem veszélyezteti az altatást, meg kapott arra is valami gyógyszert.


Amúgy fitt, lelkes, vidám kutya, nagy zabagép.

2022. ápr. 4. 16:13
 8/48 A kérdező kommentje:

Keverék kutyus egyébként, beagle van benne, Tatabányán a Vértes-Vetben lesz remélhetőleg nagyon jó kezekben.


Az előző műtétje 13 éves korában a Budatétényi klinikán volt.

2022. ápr. 4. 16:14
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

És milyen fajta a kutya? Ne sírj minden rendben lesz.

Látod,írta a 6os is hogy hamar rendbe jött. Amúgy ismét a 7. Vagyok

2022. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

[link]


Ő a jobb oldali :)

2022. ápr. 4. 16:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!