Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legcikibb és legrosszabb...

Mi a legcikibb és legrosszabb (esetleg egyben járnak) kiszakadt kakizacsi sztoritok (vagy nem kiszakadt, "csak" rosszul sült el valami)?

Figyelt kérdés

Előbb jöttünk vissza sétáról. Kész ideg voltam, a bal kezemen kék zacsi, abban a két póráz, a jobban pedig a xaros zacsi a xaros kezeimben. Nem tudom, hogy kiszakadt vagy csak én toltam el valamit. Mindenesetre katasztrofális élmény volt hazáig, és persze kuka sem volt rögtön, a kutyák sem akartak hazajönni, kétfelé mentek, sok kikerülendő ember is jött, és a jobb zacsi vagy a kezem a bal zacsis kezemet kicsit összekente, így már fogni se tudtam a pórázokat, könyök hajlatban vezényeltem. xd


Nektek milyen csodálatos élményeitek születtek? :D



2022. ápr. 5. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni dm - Ben is, kis, tenyérnyi, lapos zacskó, benne néhány nedves törlőkendő. Hord a zsebedben 😃👍
2022. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megmosolyogtattál🙂 Zacsis sztorim nincs, de kakás igen. A mi kutyánk a leglehetetlenebb helyeket választja ki WC- nek. Pl kiszemel valami magasabb tárgyat, ahová “ feltolat”, és elvégzi a nagydolgát . Sokszor kerültünk már miatta irtó cikis helyzetbe. És persze rendszerint olyan helyet választ, ahonnan a legnehezebb felszedni. Pl Duna- parti sétánál egy nagy kőre, jó híg kákát. Nagy testű kutya, jó nagyot csinál 😀
2022. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a legutóbb bemászott a teherautóba, és ott végezte el a dolgát. A férjem rosszul volt, amikor takarította 😀
2022. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Körmöm (nem mű, saját) váratlanul kiszúrta amikor rámarkoltam a kakira, hogy felszedjem... bement a körmöm alá is, elég undorító volt, de szerencsére közel voltunk a házunkhoz :D
2022. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!