Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet nagyobb méretű...

Hol lehet nagyobb méretű vállra akasztható pórázt venni?

Figyelt kérdés
A 2 méteresek sajnos rövidek. Én magas vagyok, a kutyusom földszintes :) nem ér le hozzá a 2 méteres póráz vége.
2022. ápr. 6. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Miért akarsz vállra akaszthatót? Deréköves nem lenne jó? Az alacsonyabban van. Futópórázként találsz ilyet, nem csak futáshoz jó természetesen, én sima sétához is használom, most regenerálódok egy lábsérülésből, kimondottan praktikus, hogy szabad a kezem.
2022. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Vallra akasztod a porazt? Balesetveszelyes, kerlek ne tedd!


Vannak egyebkent hosszabb porazok, mindenfele meretben, keress nagyobbat.


Tessek, egy pelda, ki is valaszthatod a megfelelo meretet:


[link]

2022. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ebböl a videóból tetszett meg, de az ö pórázainak sem találom a méretét :/

Köszi a válaszokat! Utánajárok ennek az öves verziónak is.

2022. ápr. 6. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Aha, igy mar erthetobb, hogy mire gondolsz. Ennek a neve allithato poraz, legalabbis en igy talaltam meg, de 2 meternel hosszabbat nem talaltam belole.

Es a videon is tisztan latszik, hogy az a kutya eleg jol kepzett, poraz nelkul is tokeletesen setalna, igy nem veszelyes az, amit a csavo csinal.


De ha a kutyad nem tud porazon setalni tokeletesen vagy epp elegge huz, en nem ajanlanam, hogy igy setaltasd.

2022. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!