Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó mellé milyen terrier...

Tacskó mellé milyen terrier fajtát javasolnátok?

Figyelt kérdés

Westie kivételével bármelyik szóba jöhet. Ők elég betegesek, érzékenyek, ezért nem szeretnénk. Szóba került a yorkshire terrier, a jack russel terrier és a cairn terrier is. Inkább a rövidlábú terriereket preferáljuk, mert a tacsink is az.


A fent említett 3 fajta közül melyiket választanátok? Van különbség "nehézségben" (mármint nevelés terén) köztük?



2022. ápr. 6. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tacskó keverékem van többféle terrier keverékkel. Megvannak egymással.
2022. ápr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát, én tacsi mellé nem vennék semmilyen terriert, mert garantálva van az állandó civakodás,sértődés, versengés stb. Nagyon idegesítő lehet ez egy fárasztó nap után, mikor az ember az otthonában pihenni szeretne, és mondjuk a pihenőnapján kb 9-ig aludni.
2022. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a kutyad energiaszintje? Csak mert az en tacskom nyugis alapvetoen, nem porog allandoan, szeret aludni, de azert sokat is mozgunk. En melle egy jack russelt biztos nem vallalnek be, mert oket aztan nem lehet leloni es szerintem ez zavarna a kutyam.

Na meg magam miatt se johet szoba, nem hiszem, hogy le tudnam farasztani. Cairn terriert nem ismerem, de ahogy olvastam rola, jack russel kategoria, sportra ajanljak oket is.

Van ilyesmi terved?

Talan en a yorkit mondanam a harom kozul, ha csak hobbi kutyat keresel, ok azert nyugisabbak.

2022. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs vele sportolási tervem. Kirándulni, túrázni szoktunk. Tacskónkat közepes mozgásigényűnek mondanám, nem egy kemény vadászkutya, aki csak menne és menne. Szeret otthon pihenni, de igényli a mozgást is, illetve nagyon játékos, imád játszani. Ha kimarad 1-2 nap hosszú séta, akkor sem tesz kárt a lakásban, de 3 nap után már érződik, hogy bizony le kell mozgatni.
2022. ápr. 7. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!