Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bűzmirigytől viselkedhet így...

Bűzmirigytől viselkedhet így egy kutya?

Figyelt kérdés

A farkát lefelé tartja, és esetlenül járkál. Étvágya nincs. A széklete folyamatosan híg, hajszálvékony.

Covidos vagyok, nem tudom orvoshoz vinni, de nyomtam a bűzmirigyét és elég sok jött belőle. A viselkedése viszont nem változott semmit. :(

Lehet gerinc probléma?

10 éves



2022. ápr. 7. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de surgos ellatast igenyelne, ez eleg szarul hangzik. Kerd meg a szomszedot, baratot, valakit, aki elviszi orvoshoz.
2022. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kitiszítottad a bűzmirigyit, így biztos, hogy nem attól van. Illetve egyébként se ezek a jellemző tünetek. Valami más a gond.


Kérj meg valakit, hogy vigye el a kutyát dokihoz. (rokonok, barátok, szomszéd, bárki)

2022. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha egyetlen egy embert sem ismersz (azt kétlem) facebookon beírsz a helyi kutyás csoportba biztosan fognak segíteni.
2022. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bűzmirigy volt, köszönöm a válaszokat :)
2022. ápr. 12. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyan derült ki?

Nem teljesen tisztítottad ki?


Mindenesetre, örülök, hogy jól van.

2022. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki tisztítottam teljesen, a doki már nem tudott belőle nyomni, viszont gyulladás fent állt ott. Most antibiotikumot kap, és sokkal jobban van.
2022. ápr. 12. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem, amikor a doki kinyomja a kutyám bűzmirigyét szokott adni neki gyulladáscsökkentőt megelőzésként, akkor ezért. (én nem tudom, hogyan kell kitiszítatnai azért viszem mindig oda)


Lényeg, hogy végülis időben voltatok és így könnyen kezelhető és hamar rendbe jön. :)

2022. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!