Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok olyan jó minőségű...

Ajánlanátok olyan jó minőségű tápot, amit aránylag olcsón be lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Nem akarom szeméttel etetni a kutyám, viszont nincs pénzem az olyan szuper prémium és prémium tápokra mint az Orijen, vagy Acana, ilyesmik. De egy oylan kéne, ami nagyjából középkategóriás (nem a darling, meg chappi meg hasonló műkaják). És hol tudnék ilyet szerezni? Bp.-en, Dél-Budán lakok, és itt nem messze van egy Fresnapf, az elég nagy, de hogy ott lehetne-e kapni. Köszi a válaszokat. Ja amúgy Angol cockerem van (közepes testű) ha számít a méret meg a fajta.
2010. szept. 15. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Select Gold, Dog chow? Viszonylag jó, és olcsóbb, mint az acana meg orijen, és van is a fresssnapfban, ott kapható.
2010. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fressnapf - Premiere high5: 15kg kb7300Ft
2010. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Brit. Nekem ez jött be. Netről rendelem mert csak állatorvosnál láttam. 15 kg 7 ezer Ft. A spec tápok kicsit drágábbak de a sima adulttal is meg vagyok elégedve.
2010. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és allati.com ról rendelem. 10 eter fölött ingyen kihozzák. Veszel kettőt és el van intézve, de 10 ezer alatt is kb 500 Ft.
2010. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Brit Care tápot adok a kutyusomnak. Szerintem ez egy nagyon jó táp és az ára is jó:-) Internetről lehet rendelni!
2010. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Brit táp,de jó a Kennels' Favourite active dog tápja is.

20kg-7500ft.

2010. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Brit és a Kennel's Favorit táp jónak tűnik. 20 kg, csak 7500? Dejó :) Na, akkor hónap végén ha jön a fizum megveszem.
2010. szept. 16. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!