Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Méhgyulladásos kutya műtéte...

Méhgyulladásos kutya műtéte után, ez normális?

Figyelt kérdés
12 éves szuka kutyámat tegnap műtötték gennyes méhgyulladással, a kutya már jól van keveset eszik (ma egy virsli meg egy kis konzerv kaja, de az egy kanálnyi sem volt) inni iszik rendesen, mégsem pisil. Ez normális? Leguggol ahogy kell, és pár cseppet ki is présel, de jóval többet ivott annál, mint ami kijött. Ez valami rendellenesség lesz vagy normális ilyen műtétek után?
2010. szept. 15. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kutyám sem nagyon pisilt az ivartalanítása után, sőt kakilni is több mint 2 nap után bírt csak.

Gondolom eltávolították a méhét, és varrva van a seb. Valószínűleg fáj, húzódik egy kicsit, de hamar elmúlik, ne aggódj.

2010. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Engem csak azért zavar,mert ugye ez tünete az eredeti betegségnek is,meg inni normálisan iszik, nem tudom akkor hol van az a sok folyadék benne.
2010. szept. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!