Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A foxterrieremet elengedhetem...

Holdasi Zoltán kérdése:

A foxterrieremet elengedhetem szabad területen?

Figyelt kérdés
A foxim már 6 éves és még nem volt elengedve kapukon kívül... Viszont nem tudom, hogy vissza jönne-e hozzám, a "hozzám" parancsra hallgat, de nem tudom hogy ez kint is érvényesülne, mivel az még szokatlan lenne neki! A válaszokat előre is köszönöm!
2010. szept. 15. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
gyakorolj vele terepen zavaró körülményekkel kiképzőpórázzal és utána próbálkozz nyugodt területen elengedve is.
2010. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KÁELEF ***** válasza:

Közterületen nem engedheted el, mert eköveted a kutyával való veszélyeztetés vétségét. Ennek ellenére a legtöbb kutyás ezt leszarja, meg a rendőrség is.

Azért ha valaki felrúgja vagy lefújja a kedvencedet ez miatt, majd ne legyél felháborodva mert nem neked lesz igazad.

2010. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem ez volt a kérdésem:) És ami azt illet és ennyire érdekel, akkor magánterületen engedném el, mert van saját erdő részünk! Tanultam jogot, szóval tudom mit lehet és mit nem!
2010. szept. 17. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!