Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kulfoldieknek muszaj cuppogn...

A kulfoldieknek muszaj cuppogni, futyulni meg oda hivogatni magukhoz masok kutyajat?

Figyelt kérdés
Szinte minden alkalommal amikor setalunk a kulfoldiek azt hiszik hogy nekik viszik ki a kutyat… Mar annyira elegem van hogy az igy is felos kutyanak folyamat cuppogni meg futyulni kell meg oda hivogatni magukhoz. Ha lefagy vagy epp rosszul reagalna akkor meg az en anyamat nem? Nem lattak meg kutyat mashol vagy mi van? Egyszeruen nem ertem hogy ez miert divat…Komolyan nem tudom hol szokas ez…

2022. ápr. 18. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen, csak így engedik át őket a határon, hogy a lelkükre kötik, hogy muszáj ezt csinálniuk.


Amúgy magyarázd már el, hogyan tudják magukhoz hívni a félős, pórázon lévő kutyádat?!

2022. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
96%
tudod, barátságosak próbálnak lenni. ilyenkor kell válaszolni hogy "sorry, no" vagy "pardon, nein"
2022. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A felos porazon levo kutyam igen kepzeld megijed ha hirtelen ravinnyognak és cuppognak hiaba mondom hogy “please no”.

Nyilvan hagyom a varosban poraz nelkul a vakvilagba nem? :D

2022. ápr. 18. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező," …Komolyan nem tudom hol szokas ez…"


most írtad hogy itt Magyarországon.


Egyébként én külföldön még soha ilyet nem tapasztaltam.

Magyarországon sem.


Hol látsz te ilyeneket és milyen nyelven beszélnek ezek a cuppogós emberek?

2022. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, nem lehet, hogy a külföldiek hozzád szeretnének közelebb kerülni a kutyádon keresztül? Tetszel talán nekik, és a füttyögés valójában neked szól..Tudod, ez ilyen béna, csajozós próbálkozás egyes pasik részéről.
2022. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Erdekes,hogy az en szep nagy termetes orzovedo kutyamnak nem futtyognek meg cuppognak.


Na a te peldad miatt nem akartam kicsi gyamoltalan kinezetu kutyat. 😞


Leszel szives lecserelni a kutyad vmi nagydarab felnott ov kutyara.😂

2022. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 nekem két kistestű cuki kutyám van és csak azok csinálnak ilyet, akikhez ők külön közel mennek, mert imádnak mindenkivel barátkozni meg simit kapni. Engem nem is zavar, én is barátságos vagyok mindenkivel, de csak úgy senki nem szokott cuppogni, füttyögni nekik meg engedély nélkül simogatni őket. Nem értem a kérdező problémáját. Talán tegyél a pórázra sárga kendőt, az jelzi, hogy félős/agresszív kutya. Vagy írd ki rá egy táblára.
2022. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Volt mar sarga kendo meg do not pet matrica is.

Budapesten elunk, sajnos nem igazan erdekel senkit barmelyik jelzes…hiaba latjak hogy lefagy tole a kutya és megremul meg igy is folytatjak. Annyi a problemam hogy nem ertem miert kell kerdezes meg minden tovabbi nelkul hozzanyulni, futyulni, cuppogni a kutyanak… Utana meg vegig remulve jon szerencsetlen hiaba probalok ki barmit….Mentett staffym van szoval nem egy pici kutyus de azert nem szeretnem hogy a kutyanak legyen baja belole és feljen setalni mert nem tudjak fegyelmezni magukat a nem tudom honnan erkezo emberek.:/ Kulfoldieken kivul senkivel sincs problema mindenki megkerdezi hogy szabad-e. Ezert nem ertem hogy ez valahol szokas vagy Budapesten a belvarosba van most ez csak…:(

2022. ápr. 18. 18:29
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Nekem is staffym van.


Hat akkor nem mondhatom,h kis gyanoltalan kinezetu. Akkor talan max szeretik es azert futtyognek.


Vigyel jutfalatokat /kajajat es seta kozbe kapjon parancsokat folyamat: jobbra ,balra,fordulunk,var,mellettem stb. A staffik akkor erzik jol magukat,ha a gazda utasitgatja kedvesen folyamat .

Otthon ind elott ismeteld at falattal az alapparancsokat. Jobban fog emiatt az utcan figyelni Rad.


Egy ido utan megszokja a sok embert illetve megtanulja,h rad figyel.


Turelem.


Meg az is segit,ha kocogni jarsz vele egyutt. Segit ellazulni neki is!!

2022. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

Sokat segit,ha lanc nyakorve van es fekete poraza vagy lancporaza a hatas kedveert. Na meg te is oltozz komolyabban.

A kutya onmagaban nem lehet olyan cuki. Bar szemely szerint nekem ok cukik,de cuppogni hivogatni nem szoktam idegen kutyajat.

2022. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!