Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet allapitani boncolas...

Meg lehet allapitani boncolas nelkul a kutyusom halalanak okat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 15:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Tippelni, lokalizálni lehet a tünetekből és a kórelőzményből. A halál pontos okához szükséges a boncolás. A kérdés csak az, hogy fontos-e ezt tudni..?
2022. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ha elütötte a kocsi akkor egyértelmű.
2022. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mar idos kutyus volt. Az utobbi hetekben faradtabb volt, utolso napokban rengeteget aludt, utolso ket nap kevesebbet evett…termesZetes halal..valahogy le is komunikalta mert utolso este elbucsuzott tolunk, ezt nem tudom elmagyarazni. Aztan lefekudt este aludni es ejjel ugy talaltam ra hogy logott a nyelve es nyitva voltak a szemei. Az ejszaka folyaman tobbszor figyeltem ot, hogy rendben van e es aludt. Aztan igy talaltam ra, hogy nem el e log a nyelve es nyitva a szemei. Igy nyitott szemmel is lehetseges, hogy almaban halt meg? Lelkiismeretfurdalasom van, hogy esetleg felebredt es segithettem volna neki.
2022. ápr. 18. 15:43
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Vannak esetek, amiknél egyértelmű, és vannak, amiknél kell a boncolás.
2022. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Leírtad mi volt az oka. Idős volt és meghalt. Felesleges lenne szerintem csak kínoznod magad a további okok (kifogások) keresésével.

Gyászold meg, dolgozd fel az elvesztését és majd ha elég idő eltelik gondolj rá mosolyogva.

2022. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Egy haldoklo, utolsokat lelegzo kutyan mit akartal volna segiteni...?
2022. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ne legyen bűntudatod. Te magad írtad, hog a kutyus - érezhetően - elbúcsúzott tőletek. Mit tudtál volna neki segíteni? Infúziókkal, tablettákkal a létezését, szenvedését, gyengülését, öregségét, haldoklását meghosszabbítani? Akarhatta ő ezt? És te? Nem hinném.

Emlékezz az együtt töltött szép évekre és engedd el őt szeretettel.

2022. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
5# Tahó.
2022. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Pl az erdekelne hogy a logo nyelv es nyitott szem jelent e valamint. Peldaul infarkt stb. Vagy ez normalis reakcio termeszetes halal eseten? Idaig az elotte levo ket kutyusom ugy lett elaltatva tehat csukva maradtak a szemei e a szaja a halal bekovetkezese utan.
2022. ápr. 18. 16:13
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, örülj neki hogy így alakult és nem kellett olyan élményt szerezned ami örökre nyomasztana!


Hiszen úgysem tudtál volna tenni semmit mert öregségben hunyt el.

2022. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!