Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta keverék lehet ez...

Milyen fajta keverék lehet ez a kutya ránézésre?

Figyelt kérdés
[link]
2022. ápr. 18. 17:52
 1/10 anonim válasza:
31%
Borsodi kétsarki mix.
2022. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ausztrál juhász pl.
2022. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
#2 vagy mudi, annak is van ilyen színváltozata. Hogy azonkívül mi lehet még benne, nem tudom.
2022. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen általában ausztrál juhásznak szokták hinni hirtelen, de a feje szerintem elég más, biztos van benne valami más, sőt, lehet sok minden :)

Volt már aki szerint a feje olyan masztiffos.

2022. ápr. 18. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

"Volt már aki szerint a feje olyan masztiffos"


Akkor ő még nem látott mastiff-ot. Amúgy szerintem is valami juhászkutya keverék.

2022. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

A feje, testalkata és a szőre is elég juhászkutyás, én a masztiffot így a képen egyáltalán nem látom benne, de egyáltalán nem tudnám megmondani, hogy milyen juhászkutya lehet benne. Fejforma alapján egyébként még a golden retriverre is előbb tippelnék, mint a masztiffra.

Az ausztrál juhászt azért zárnám ki, mert itthon még elég zárt a fajta, nem annyira elterjedt, nincs olyan sok szaporító, hogy az ilyen keverékek jellemzőek legyenek.


Érdekes, mert a környékünkön lakik egy nagyon hasonló keverék kutya, ő németjuhász és angolszetter keverék, a gazdánál született a kutya, szóval az egészen biztosan ennek a két fajtának a keveréke.

2022. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mi utcáról fogadtuk be (kisváros), valaki kidobta, de akkor még 2 hónapos volt kb, így semmi infónk róla, de az egyik háznál láttam múltkor egy tök ugyanilyen kutyát, még nevettük is, hogy lehet valamelyik szülője.

Az angol szetterre rákerestem, tényleg hasonlít rá.

2022. ápr. 18. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Ezért biztos le leszek pontozva, de nekem olyan rottweiler-border collie mixnek tűnik.

Gyönyörű egyébként.

2022. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
juhászkutya és border collie nekem :)
2022. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
A szemöldöke szerintem elég huskys.
2022. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!