Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan van a kutyád?

Honnan van a kutyád?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 18:38
A kérdező szavazást indított:
Tenyésztőtől vettem, törzskönyves.
Vettem, de nem törzskönyves.
Menhelyről, sintértelepről fogadtam örökbe.
Úgy találtuk az utcán.
Úgy kaptuk ingyen ismerőstől, rokontól.
Megörököltem egy idősebb családtagtól.
Egyéb, leírom.
66 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nincs hogy megtetszett a Facebookon egy másik ember kutyája és elhatároztad hogy bármi áron is de megszerzed, ezért egy kamu szöveggel kicsalod azoktól a kutyát akiknél épp atmenetileg van és ellopod?


Szóval ilyen story esetleg ?

2022. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Vettem, de nem törzskönyves. Azóta viszont sokat változtak bennem is a dolgok, úgyhogy mai fejjel menhelyről fogadnék örökbe.
2022. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Két opciót nem tudok jelölni. Hárman vannak, egy vásárolt tk nélküli és 2 menhelyi.
2022. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mind a kettő menhelyről van.
2022. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Fajtamentéstől fogadtam örökbe.
2022. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekként kaptam az első kettőt, legelsőt szapitól vették a szüleim, második már törzskönyves, a harmadikat meg örökbefogadtam.
2022. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Vettem őket, TK nélkül.
2022. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Le a kalappal azok előtt, akik megmentettek egy kutyát menhelyről - vagy egyéb helyről!

Nekem is menhelyi volt az egyik kutyám! Csepelen találták az utcán kóborolva. Később kiderült, hogy egy sörét van az egyik vallában!

Jobb is, hogy nem tudtuk, milyen élete lehetett korábban!

Mikor örökbe fogadtuk, már akkor 7 éves volt! Direkt olyan kutyust akartam, aki már nem kellene senki másnak!

Akkoriban még elaltatták a senkinek nem kellő kutyákat, nem tudom, most hogy van a menhelyeken. Így őt megmentettem a biztos haláltól!

Ugyan nem volt gyönyörű kutya, akivel lehet "menőzni" a közösségi oldalakon! Nekem nem is mutogatni kellett, hanem társnak!

Örülök, hogy még 6 boldog évet élhetett nálunk és másodszor is őt hoznám el a menhelyről!

2022. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Olyan miért nincs hogy "loptam"?

Nem vallaná be anonim sem a tolvaj?

2022. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Hihetetlen mennyi ember támogatja a szaporítókat. Mennyi ember nézi csak azt, hogy olcsón legyen kiskutya... Mennyi a teljesen felelőtlen állattartó.
2022. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!