Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisvárda és környéke körül,...

Kisvárda és környéke körül, hol vásárolható nyers kutyaeledel?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy Szabolcs Szatmár megyében...nem e tud valaki véletlenül, olyan üzletről vagy akár magánszemélyről, aki nyers kutyaeledelek eladásával foglalkozik, gondolok itt fagyasztott nyers hal,nyers hús félékre.

2022. ápr. 23. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt ugy hivjak, hogy hentes...:D

Barfoztunk egy idoben, sokkal olcsobban szereztem be hentestol a husokat, mint az allateledestol, akinek nalunk van kulon “barf” reszlege.

Fagyasztani meg otthon en is tudok, nem volt szempont, hogy az legyen.

2022. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se értettem azt a BARF divatot sose. Halat drágábban vettem, mint a Tescoban; húst is, mint máshol. Pedig a BARF-os boltban fagyasztva van és darabok, mondhatni hulladék. Akkor inkább olyan helyen veszem, ahol akár azt én is megehetem, olcsóbb és szebb az a hús.
2022. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

A barf boltokban túl vannak árazva a cuccok. Talán amit vennék tőlük azok a belsőségek, mert az emberi fogyasztásúak között én csak májjal találkoztam.


Egyszer vettem ilyen helyen pulykacomb/és pulykamell kevert darálthúst, duplája volt az ára mint az emberi fogyasztásra alkalmasnak, plusz undorító volt a kinézete.


Hentestől/vagy akár szupermarketekben sokkal jobban megéri venni a húst/csontost/belsőséget.

2022. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nézegettem neten, találtam is ,,cupak.hu'' nevezetű oldalt, ahol pl: lazac fej-gerinc 1kg csomag 570 forint.

Itt csak annyi a gond, hogy ugye minden Pest környéki.

2022. ápr. 23. 11:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!