Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolát keresek Pécsen,...

Kutyaiskolát keresek Pécsen, de olyat ami viselkedést, modort tud javítani a kutyán?

Figyelt kérdés
Jövő szeptemberben költözöm Pécsre és viszem a kutyám is, aki akkora lesz 3 éves, szuka. Nagyon rossz a modora más ismeretlen emberek és kutyák között, ezen szeretnék változtatni valahogy ha már általam nem sikerül. Esetleg van valamilyen iskola ami ebben tud segíteni?
2022. ápr. 24. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Es miert akarsz ezzel 1 evet varni? Vidd el most kutyaiskolaba.
2022. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

Rossz a modora:D Lol. Nem nevelted és szocializáltad rendesen, mondjuk ki. Ne a kutya modorára fogjuk:D


Vidd sokat ismerős, megbízható kutyák közé, azok majd megtanítják viselkedni.

2022. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

Milyen fajta kutya? Vannak olyan kutyafajták, amiknek a vérében van a házőrző szellem! Az ilyen kutyákat nem lehet "üntyüm - püntyüm" kutyává nevelni az idegenekkel szemben!

Nem értek hozzá, de nem kölyök korban szokták a kutyákat kutyaiskolába vinni?

3 éves kutyától mit vársz...?

2022. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sose keso nevelni, kutyaiskolaba menni, segitseget kerni, felnott kutyaval is lehet szep eredmenyeket elerni.

De nem kene huzni meg evekig, tessek cselekedni most.

2022. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Yorkshire terrier

Kölyök kora óta jártam vele városba, parkba és egyéb más helyekre. Kutyákkal nőtt fel, minden hülyeségre megtanítható volt és most is az, de egyszerűen nem tudom/tudtam kinevelni belőle hogy ne ugasson, próbáljon megharapni idegen embereket vagy kutyákat. Nem is engedem másokhoz, de legtöbbször úgy figyeltem meg hogy megrémül ahogy random megjelennek az emberek, vagy úgy alapból fél.

Saját lakás környékén nagyon nagy a szája és mintha védené az egész környéket, de városban igazi kisangyal tud lenni.

Ismert kutyákkal szemben is nagyon erőszakos tud lenni, kölykökkel és felnőtt kutyákkal szemben is, de már mindenki ismeri a viselkedését szóval úgy szoktunk figyelni rájuk hogy ne legyen baj.

Nem hiszem hogy én rontottam volna el a kutyát, viszont azt se tudom hogy mitől alakulhatott ki. Egyelőre Kaposváron lakom mint diák, dolgozni is most kezdek csak el szóval várnom kell azzal hogy kifizethessem a kutyám tanfolyámat, de Pécsen több a lehetőség erre, legalábbis én úgy láttam.

Köszönöm mindenkinek a választ még ha semmi értelmeset se sikerült adni :)

2022. ápr. 24. 12:29
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy teljesen késő lenne arra hogy elvigyem valami iskolába, viszont nem is ezt kérdeztem.

TUDNÁTOK AJÁNLANI NORMÁLIS KUTYÁS ISKOLÁT PÉCSEN?

:)

2022. ápr. 24. 12:34
 7/15 Maya Bunnyheart ***** válasza:
79%

Én őket ajánlanám, Családi kutyaiskola

[link]

2022. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Add be menhelyre, aztán jól van! Tarts inkább halakat, azokkal fele ennyi gond sincs! Meg van oldva a probléma!😇
2022. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Minel tovabb varsz, minel jobban rogzul a hibas viselkedes, annal nehezebb lesz.

De kiabalj csak :DDDD


Fura nekem, hogy aki yorkiet vesz, pont az nem tudja, hogy a kutyaiskola naluk kb alap. Ossze lehetett volna gyujteni mar erre regen, nem millios tetel.

2022. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm a válaszokat hetesnek főképp <3

Örülök hogy ennyire belelátni az életembe és a kutyám viselkedésébe, nem tudom mit vártam egy olyan platformtól ahol a legtöbb ember... Ilyen:D

Legalább 10/1 alkalommal lesz olyan aki képes segíteni.

Köszönöm!

2022. ápr. 24. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!