Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék védekezni egy...

Hogyan tudnék védekezni egy esetleges kutyatámadás ellen?

Figyelt kérdés
Van 2 kistermetű kutyám, és egyedül èlek, sajnos nem sokszor van lehetőségem esténként társaságban sétáltatni őket. Egyszer megtámadott minket egy nagy nemetjuhasz szeru koborkutya, isteni szerencsém volt hogy akkor éppen egy szomszéddal voltam. Ahogy rohant felénk, a szomszédom is nekifutott és kiabált, ettől pedig az meghátrált. Egyedül a két kutyat a hátam mogott tartani, es védekezni szinte lehetetlen. Főleg h a fiu kutyusom véd engem, és neki is rohan bármilyen kutyának. Paprika spray mennyire hatásos? Illetve olvastam, hogy vannak sípok, riasztók amiktől megijednek. Azok? Esetleg valami más?
2022. ápr. 25. 01:42
1 2 3
 1/25 simad ***** válasza:
17%
Egy férfi az életedbe?
2022. ápr. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Szerintem még ráérek. 😃
2022. ápr. 25. 02:10
 3/25 anonim válasza:
3%

Paprikaspray?! Eszedbe ne jusson, csak azért mert te félsz a két kis ölebeddel együtt. Neked nem való kutya!

Állatkínzás a paprikaspray, mellesleg szerintem jegeld ezt a témát neked elölről kéne kezdeni az egészet.

15 éve tartok kutyákat soha nem támadott nem egy kóbor kutya sem mert tudtam kezelni a helyzetet. Szomorú milyen emberek vannak ebben az országban, siralmas!

2022. ápr. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
65%

" Főleg h a fiu kutyusom véd engem, és neki is rohan bármilyen kutyának"


Gondolom valami idegbeteg 1,5 kilós csivava aki félelmében mindent támad igaz? Közel járok?

2022. ápr. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

A sipok, riasztók a te kutyáidat is elzavarják mellőled, mert a hang minden irányban terjed.

Az én kis hotdog kutyám nem ugat meg senkit és más kutyákat sem. Ha valami nagyobb testű kutyát látok a közelben póráz nélkül, akkor én csak simán felkapom az enyémet, és a kezemben tartom, amig el nem megy. Ugyanis nem csak támadás esetén történhet baj, hanem jóindulatú, de nagy testű kutya esetén is, ha játék közben ráugrik a hátára és a súlyával eltöri az én tacskóm gerincét. Sajnos az előző kutyámat emiatt kellett elaltatni 2009-ben.

2022. ápr. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
12%

#2:

Miért, 21 évesen még nem lehet párkapcsolatban élni vagy mi?

2022. ápr. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
6 randizni szeretnél vele, vagy minek erölteted ezt a témát???
2022. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

#3 “ Állatkínzás a paprikaspray”


És az nem, ha a kistestű kutyát széttépi egy nagy, amelyiket szabályellenesen nem pórázon sétáltatnak? Fogadjunk te is egy ilyen barom vagy és még neked áll feljebb, ha meg akarja védeni a kiskutyáit.


Múltkor az én kutyámnak is nekiszaladt egy nagy dög, az enyém pórázon volt, szegény nagyon megijedt, kutyasuliban szoktatva van nagytestű kutyákhoz is, de ha egy idegen dög odaszalad, persze, hogy megijed. Az ilyet én is gondolkodás nélkül lefújnám paprikasprayvel, ha kell. Majd megtanulja a gazdi, hogy pórázon tartsa.

2022. ápr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

Még nem kellett haaználnom paprikasprayt de állítólag jó.

Nekem eddig elég volt ha taposok egy nagyot, ráordítok/kívánok pár rákos megbetegedést a gazdinak.

2022. ápr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

1x odarohant hozzád egy kóborkutya. Na bumm. Nem azt jelenti, hogy legközelebb szétszed egy egész falka.


Egyébként érdemes felkészülni arra is, hogy bármelyik sarkon elkaphat egy pszichopata. Ennyi erővel ki se mozdulj otthonról.


A paprikaspray hatásos, ha nem fúj a szél és ha már használtad. Mert ha stresszhelyzetben magadat fújod képen az elég ciki.


Igazából azzal is jobban jársz, ha szerzel egy nagy husángot és azzal odasózol ha egy kutya nektek megy.

2022. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!