Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam győr mellett egy kis...

Találtam győr mellett egy kis faluban egy kutyagyárat. Kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés

Találtam győr mellett egy kis faluban egy kutyagyárat.

tele sok sok fajtatiszta kutyussal.

van mindenféle fajta. kettesével kisebb nagyobb ketrecekbe.

viszont nincsenek rossz állapotban.

már egy ideje figyelem a helyet és mostmár gondoltam kiírom ide is.

a kutyáknak nincs kutyaháza, de a ketrecek teteje fedett. a ketrecek alja lebetonozott. nincs semmilyen táluk, viszont mindig kiborítanak oda nekik a földre vagy tápot vagy farhátat adnak nekik ha jól láttam. de vizük az sosincs.

a kiskutyákat is mindig odaellik a betonra és ott vacognak:S

szóval nagyon sajnálom ezeket a kutyusokat és azt szeretném tőletek kérdezni, hogy kinek tudnék szólni az ügy érdekében?


2010. szept. 16. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az állatvédőknek, állatorvosoknak,rendőrségnek hogy számolják fel a területet. mást most nem nagyon tudok:s
2010. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úúúristen, vajon kihez, rendörséghez, állatvédőkhöz,bárkihez de minél elöbb !!!
2010. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy milyen fajták, akkor először a fajtamentőket értesítsd. Aztán igazából bármelyik állatvédelmi szervezetet. Noé, Szomorúszív, Csillagszem. Ha nagy a gáz, úgyis össze szoktak fogni, értesítik egymást.


Próbálj fotózni, ha mersz, szerezz bizonyítékot. Ha kis helyre vannak bezárva, nincs vizük, esetleg bolhásak, akkor azon már talán el lehet indulni.


Csak sajnos sokszor az állatvédők is tehetetlenek a töketlen hatóságok miatt. De egy próbálkozást megér, minél több az ilyen jellegű bejelentés, annál nagyobb az esélye, hogy idővel a hatóságok is foglalkozni fognak vele.

2010. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A környéken lévő állatmenhelyet, állatvédő szervezetet értesítds mindenképpen, ők majd segítenek. De ne fűzz sok reményt a dologhoz, ennél rosszabb körülmények között tartott állatokért sem szoktak ugrani a hatóságok.
2010. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem meg igenis kell tegyenek valamit. Azt mondtad fajtiszta kutyák. Oké van papirja róluk, hogy az övé, pénzért vette mindet? Lehet(valószínüleg) lopott kutyák! És az a fajta szaporítás sem hiszem, hogy törvényes amit csinál. Midnen kutya van oltva, féregtelenítve? Nem hiszem, hogy ezek olyan dolgok amikbe a hatóság nem szólhat bele.

Az állatvédőkről meg ne is beszéljünk, hogy menyyi beleszólásuk van, ha a kutyának meg vizük sincs és nyomorognak.

2010. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj írj priviben vagy akár ide is egy üzit hogy hol van pontosan ez, én az egész ország területén mozgok, mindig segítek, és a rendőrséget szoktam először hívni mert mi semmit nem tehetünk. Én nagyon szívesen összefogok veled mert ez nem engedélyezett tartás és bárki tud ilyenről nyugodtan szóljon nekem én intézkedem az ügyben. Most is egy kutya ügyén dolgozom.
2010. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta, bocsánat
2010. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Budapest:

dr. Schreiber Katalin

06-209-124-748

schkatalin@t-online.hu


Biztosan tud segíteni neked! Fajtamentő szolgálatnál dolgozik! Keresd fel először őt mindenképpen!

2010. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

megírnád pontosan hol? ...de ha azthiszed énvagyok aza szaporító...nemmuszály csakha gondolod...amúgy természetesen fajtamentő és állatvédő szrvezetek

de minél előbb fotózz!!! lehet mire kiérnek nem lesz akkora gáz ésmég a büntetésük is könnyebb lesz...:@

2010. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy pillanat uccsó hozzászóló h érted azt h a kérdező azt hiszi h te vagy aza szaporító? Úgy érted h te is így a kutyáidat?
2010. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!