Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj,ha a kutya fekhelye a...

Baj,ha a kutya fekhelye a “mosodában” van? 2 mosógép és 1 szárítógép mellett?

Figyelt kérdés
7 hetes a kutya és pomeranian

2022. ápr. 29. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Mit keres nalatok egy 7 hetes kutya? :(


Hat nem tudom, nekem is van mosokonyham, de mivel a kutyam nem csak ejjel alszik, hanem nappal is, soha nem zarnam be oda, foleg, mivel szeretnem hasznalni a mosogepet is. Neki az meg rohadt hangos. Na meg szeretem, ha szemelott van, igy inkabb a nappaliban van a fekhelye, hiszen mi is ott vagyunk a legtobbet.

2022. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem jó ötlet. Ha azt akarod, hogy ellenőrizetlenül ne mászkáljon a lakásban, vegyél szobakennelt és szoktasd bele a kiskutyát.

A kennelen kívül természetesen lehet fekhelye még máshol is, de semmiképpen nem elzárva a lakótértől .

2022. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Baj. Lehetnek ott vegyszerek is ( ezt mondjik te tudod van, de általában mosógép közelében szoktak lenni mosószerek,öblítők).


Használatban van a gép, az egy kutyának nagyon hangos és ijesztő.


7hetesen még a tesóival, anyukájával kéne lenni, nem egyedül.


Ne hagyd magára még nagyon kicsi.

2022. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nagyon hangos neki és a pomi egy társasági kutya, a gazdája mellett a helye.

Én inkább a nappaliba raknám egy kutyaoviba vagy nagy ketrecbe, ha attól féltek, hogy mindent összepisil-összekakil meg szétrág, ha épp nem vele foglalkoztok. Így nagy kárt nem tud csinálni, de mégis veletek lenne egy légtérben, látna benneteket és nem érezné magát egyedül.

2022. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen baj.


7 hetesen nálad sem kéne lennie .


Mosókonyha nagyon elvan szeperálva tőletek.


Egy kiskutya főleg kistestű nagyon gazda centrikusok. Így elzárva nem fogja magát jól érezni. Vagy csak éjszakára van oda zárva?



Nekem a szobámba van a kutyák fekhelyei. Mindig mikor megyek aludni,kapcsolok le mindent. Jönnek utánam és szépen befekszenek a helyeikre.

2022. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

-A 7 hetes kutya nálad se lehetne.Gondolom 6 hetesen hoztad el szaporítótól.Hirtelen kiszakadt a testvérek és az anyja melegéből,túl korán.Ha nem akarsz későbbi szeparációs szorongást,vagy egyéb ebből fakadó problémákat akkor ne zárj el egy jóformán baba korú TÁRSASÁGI kutyát.

-Nem néztél utána a fajtának? Ez lett volna a minimum,ha már b*sztál tenyésztőtől vásárolni.Ez a fajta társasági kutya,tehát társaságra van szüksége nem egy mosógépre meg egy dobozra,hogy nesze aludjá' magadnak a koszos ruháknak és mosásnak szánt szobába.

Ha a szobádba nem is a közeledbe illik elhelyezni a fekhelyét,mert ő ezt igényli..

-Minek kellett kutya,ha el akarod máris zárni magadtól? Ez nem nevelés,ezzel semmi jót nem érsz el..

Ez a legcukibb és egyben legfontosabb időszakuk.Igaz,az anyja mellett kellene lennie,de ha már hozzád került próbálj meg normálisan gondoskodni róla..

2022. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszonom a valaszokoz,masodszor csak estere lenne ott.. akkor mar nem mennek a gepek.. addig a nappaliban lenne a fekhelye. Csak meg este nagyon nyilos,es azt kb. mindenki hallana..
2022. máj. 1. 02:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van,ha mindenki hallja? Még kicsi.A gyerekeink is sírnak,mégsem zárjuk őket a mosókonyhába.Sőt,sehova.

Mit gondolsz attól fog leszokni róla,hogy bezárod egy sötét szobába? Főleg úgy,hogy alapvetően a fekhelye a nappaliban van?

Kutyát akartatok,kutyát vettetek,gondoskodjatok róla megfelelően!


Akkor fog róla leszokni,ha segítessz neki leszokni róla.Tedd elérhető közelbe és ha sír simogasd meg,nyugtasd meg hogy ott vagy és nincs egyedül.NEKI még rohadtul nem kellene egyedül lennie amúgy sem.

(+ Fekhelyben legyen valami olyan illat ami rád emlékezteti.Attól nyugodtabb.Mondjuk egy viselt póló.)


Ezek ilyen meséből szedett nevelési f*szságok? Susi és tekergő meg ilyenek? Elárulom,hogy ott is csupa f*szságot mutatnak be ami ABSZOLÚT nem követendő példa!

(Nem,valóban nem segít az sem,ha rosszalkodik a kölyök kutya és kikötöd az udvarra,vagy épp nem kap vacsorát..a büntetés nem nevelés)

2022. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

A pomerániai az egyik leghangosabb fajta.Minden spitz alapvetően ugatós,vonyítós,beszédes.Lásd husky.

Ha ezt megfűszerezed azzal,hogy szeparációs szorongást,kötődési problémákat,rossz szokásokat rögzítessz a kutyában akkor élete végéig az átlagosnál is hangosabb lesz,nem csak most az első pár napban/hétben.Az elzárás,bezárás nem nevelés.

2022. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak meg este nagyon nyilos,es azt kb. mindenki hallana..


Pontosan nem tudom mi a nyilos (teló javít, értem , elírtad, de akkor se tudom mit jelent) ha az, hogy hangos, sír este és mindenki hallja, akkor annak nem az a megoldása, hogy beteszitek egy helyre, ahol nem hallja senki. Attól ugyanúgy fog sír, hangoskodni csak egyedül, sőt mégrosszabb erősödni fog benne a félelem.

2022. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!