Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy így viselkedik...

Normális hogy így viselkedik a kutyusom oltás után?

Figyelt kérdés
Ma kapta meg 4 hónapos westie-m az első veszettség elleni oltását. Oltás után hazahozva csak pár szem tápot evett, lehangolt és két órával a szuri után pedig alig értem hozzá már nyüszített. :S Nagyon aggódok miatta nehogy valami baja legyen. :( Normális ez a reakció? Reggelre elmúlik?
2010. szept. 16. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ahova kapta a szurit ott egy darabig erzékeny lesz.kb 1 hétig de az majd elmulik.es az oltás után a kutyák egy kicsit elfáradnak foleg a kisseb fajták.tehát az majd atmegy rajta.
2010. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja. Én máltaimnál is előfordult, hogy oltás után lehangolt volt. Csak feküdt,nem evett. Neki is volt úgy, hogy fájt a szuri helye, masszírozni kell neki azután, ahogy beadják, hogy szétoszoljon. Másnapra viszont már semmi baja sem volt, szóval ne aggódj. Persze, ha holnap sem javul a hangulata, hívd fel a dokit.
2010. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden kutyára másként hat szerintem. Az én kutyám (pincsi) megkapta 4órakkor a veszettség elleni oltását és 6kor már a futtatón voltunk. (igaz nem az első veszettség ellenie volt hanem a második) Őt egyik szuri se verte le. De ismerősöm német juhásza elég fáradt oltás után. Mindig csak másnap hozza ki futtatóra utána.
2010. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem yorkim van, de ő nem ilyen érzékeny, a szurira sem nyűszit, és utána ugyanolyan hiperaktív...
2010. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát de az enyém nem csak ott érzékeny ahová a szurit kapta... :S Mert pl. a lábainál érintettem meg és nem is erősen mikor sírt. :( Nem tudom mit csináljak vele, elég rosszul is alszik.
2010. szept. 16. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
az enyém észre se vette a szúrást és ugyanúgy játszot utánais de minden kutya más!(amstaff)de sztem nem lessz semmi gond
2010. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csenerezi válasza:

A miénk kettőt kapott meg a veszettségi végén és neki is fájdalmas :-(

Pedig erős, magas fájdalomküszöbe van

2019. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!