Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az egy nap...

Mit gondoltok az egy nap koplalásról?

Figyelt kérdés

Láttam pár helyen hogy ajánlják. Ti csináljátok a kutyával, illetve milyen gyakran ha igen?

Nekem nincs hozzá szívem, estére így is olyan mint aki már napok óta nem kapott kaját


2022. máj. 1. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha dagadt a kutya (olyan henger alakú és sétálni alig tud), akkor esetleg. Egyébként nem kell.
2022. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak 30 percet csuszunk az etkezessel, a kutyam mar savat hany. Nalunk ez biztos nem mukodne, de amugy se latom az ertelmet.
2022. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mantis religiosa ***** válasza:
51%
Édesapám minden kutyájával úgy csinálta, hogy nyáron minden másnap etetés, télen két nap etetés, egy nap koplalás. Nyilván extrém hidegben kaptak mindennap. Nem is volt válogatós egy se. 😄😄😄
2022. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

3# Hujujujj, mit kapsz te ezért!!!



Amúgy drasztikus meg szigorú de hatékony.


A mai világban annyival könnyíteném hogy bizonyos fajtákon nem alkalmaznám.


De az 1000% hogy jobb mint az a metódus ahol manapság tartanak egyesek.

2022. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Hat nem tudom, az en kutyam se valogatos es napi ketszer kap enni. A ritkabban etetes megis miben hatekony? Probalom megerteni, de nem megy. Max koltseghatekony, mert kevesebbet kell koltened kajara.


Probaljatok ki, hogy 2 naponta esztek, vagy heti tobb koplalo napot tartotok, aztan meglatjatok milyen jo erzes lehet.

2022. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Ne hasonlítsd össze embert kutyával.

2 külön mechanizmus.

2022. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#3 a te kutyád beteg, azt nem venném alapul.

#5 félre érted, nem ritkábban kap enni, és nem heti több alkalommal nem kap enni, hanem időnkénti 1 napról van szó, vagy heti 1 nap. Mint az embereknél a böjt.

Egyébként itt (is) olvastam

[link]

2022. máj. 1. 22:52
 8/13 A kérdező kommentje:
#2-nek akartam írni az elsőt
2022. máj. 1. 22:52
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jó dolog, barfos érkezésnél nálunk kifejezetten ajánlják
2022. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Kutyája válogatja. Amúgy ez úgy működik, hogy ha te nem tartassz koplalónapot a kutyánál, akkor a kutya tart magának, ha úgy érzi. Az én kutyám is magától dönt erről, én vonom meg tőle a kaját.
2022. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!