Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú/típusú kutyát...

Milyen fajtájú/típusú kutyát sétáltatót szólítassz le szívesebben ha választani kéne?

Figyelt kérdés

1,Ölebeseket

2,Őrző-védő fajtásokat

3,Retrieverest/spáielest/szetterest

4,szánhúzókutyást/spiccest

5,juhászkutyást

6,terrierest, tacskóst


Vagy leírhatod nem a felsorolásból is, lécci írjátok oda a nemeteket és a korotokat érdekességképpen.

(Hogy miért: régebben olvastam egy kutatást hogy a férfiak és a nők milyen fajtával sétálókat találnak tartós kapcsolatra érdemesebbnek, de nem emlékszem az eredményre és kíváncsi vagyok)


2010. szept. 17. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt amelyik csóvál ha rávigyorgok. Volt már ilyen telepőrző pitt is. Az ilyenekkel szoktam haverkodni, persze sokat javít az esélyeken, ha a gazdi is mosolyog, szimpatikus.
2010. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

3. Spániel-eset :))

16/L

2010. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kopasz kigyúrt őrző-védőst! :D

25/N

2010. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gyűlölöm, amikor idegenek leszólítanak, cuppognak a kutyámnak, kapkodnak felé, stb. Én sem szólítok le senkit.
2010. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 komasa ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, szerintem a kutyának is és a gazdinak is szimpatikusnak kell lennie, ugyanis ha tartós kapcsolatra kerülne a sor akkor a kutyival is együtt kell élned! Én speciel a pitt-es csajokra bukom 23/f
2010. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1. 16/L

Én nem ismerkedem, pasizok sétáltatás közben de mivel nekem yorkim van ezért szuivesen beszélgetek akár kivel akinek a kutyájával tud játszani az enyém is :)

2010. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

jajj már kezdik a nagy beképzelt bunkók, hogy hozzánk aztán senki se jöjjön oda. Pont olyan antiszoc lesz a kutyájuk mint ők.

Nekem tök midnegy milyen kutya, lehet pit bull vagy yorkie, ha szelid és játékos a kutya, és szimpatikus a gazdi.

2010. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Sztem nem arra gondol hogy a kutyának cuppogj, azzal kezdj játszani hanem a gazdálával kezdessz ismerkedni.

Én amúgy a husky-sokat

21/L

2010. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel szívesen beszélgetek, akinek kutyája van és szintén kommunikatív típus, de igyekszem ismerkedni a fajtatársak gazdijaival elsősorban, csupán tapasztalatcsere szempontjából.
2010. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nekem is mindegy milyen kutya csak ne vicsorogjon rám:)

engem ha lenne kutyám nem zavarna ha megsimiznék..csak cicám van hosszú szőrű mindig a kisgyerekek szeretik simizni de nemigazán engedi csak nekem..

2010. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!