Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használja valaki a Scipet...

Használja valaki a Scipet tablettát?

Figyelt kérdés

Mudi kutyám van. Kb 4-5 hónapja füvet eszik. Nem minden nap de többet meg többször mint amúgy. Rágja a mancsait meg nyalogatja. Nagyon erősen és sűrűn. Meg vakarózik. Bolhák stb ellen NexGuard-ot kap. De mivel ez úgy tűnik allergia lesz és sokat láttam már ezt a tablettát, gondoltam veszek neki. De előtte azért kíváncsi lennék használja-e valaki és mik a tapasztalatai? Orvoshoz is vittük ő nem látott semmit szerinte a por vagy hasonló okozhatja. De bent van tartva és nincs mocsok bent mielőtt bárki ezzel jönne :D a kérdéses termék linkje alább látható.


[link]



2022. máj. 10. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit eszik? A leggyakoribb az etelallergia es azon belul is ugye a csirke.
2022. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan tápot kap ami minden mentes. Speckós. Birkás jelenleg. Nevét most meg nem mondom így hirtelen. Majd otthon tudom csak.
2022. máj. 10. 14:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Bioform tápot kap. Meg ugye hát eszik abból amit mi is 😅 persze nem annyit csak pár falatot. Konzervet szokott (sajna baromfisat is) de abból is igyekszem a jobb félét amiben azért hús is van.
2022. máj. 10. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Hat igy ugye nem lehet kizarni a csirket, mert fontos, hogy teljesen csirkementes legyen az etrendje, meg csirkezsir se legyen se a tapban, se a konzervben.


Persze nem biztos, hogy ez all a hatterben, de en elso korben megprobalnam ezt.

2022. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Halas a táp. Most néztük meg mert a zsák már nincs meg :D igen sajnos nem kizárható. Próbálunk nem venni csirkéset neki hátha ez a gond! Köszönöm!
2022. máj. 10. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a tablettával nincs tapasztalatom, de így leírás alapján nem túl bizalomgerjesztő, túl sok a szerkesztett vásárlói visszajelzés, ehhez képest összesen csak 17 vásárlói értékelés van, de ez már lehet csak az én bizalmatlanságomnak gyanús. Ami problémásabb, hogy a kapszula pontos összetétele nincs fent a honlapon, legalább annyit érdemes lenne leírniuk, hogy pontosan milyen esszenciális zsírsavakat tartalmaz és milyen arányban, ha már a többit nem is tüntetik fel.

Szóval elsőre ezek alapján nekem egy túlárazott, nyomokban omega-6 és omega-3 zsírsavakat tartalmaz készítménynek tűnk.


Nekünk nem allergiai eredetű bőr- és szőrproblémára (sokat úszott a Dunában és ettől kiszáradt, kisebesedett a bőre és a szőre is elkezdett hullani) a dermato olaj vált be, azt jó szívvel tudom ajánlani és talán árban is kedvezőbb kicsit.


Az allergia kezelésére az eliminációs diétát javaslom, erről pl. itt tudsz olvasni: [link] A doktornő a barf tekintetében elég maradi álláspontot képvisel, de ez a ti esetetekben úgysem releváns, a többit pedig jól, röviden összegzi, ha a kapszula/olaj/más étrendkiegészítő nem segít szerintem érdemes lenne vele megpróbálkozni.

2022. máj. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen a vélemények nekem is hát nem tűnnek igazinak. Elég elbizonytalanítóak. Köszönöm a segítséget megnezem a linket!
2022. máj. 12. 06:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Tud valaki erről a cégről? Telefonszámot kértem -legalább-, még nem kaptam.

Érdekelt volna a viszketés elleni tabletta öreg /15éves/ kistestű foxi -maxi- stb keverék kutyusom részére. Addig nem rendelek, amíg nem tudom, ki az eladó. Pedig nagyon kéne, semmi sem használ. Utoljára neostomosan-nal mostam át a szőrét, egy darabig használ, de aztán megújul /persze mert ugyan fertőtlenít, de szárítja a bőrét. Állatorvos már többször látta, kap egy injekciót, aztán újra.....

2022. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, kérdést akartam küldeni, nem választ. Most léptem be, majd figyelek erre.
2022. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt amúgy el kell engedni. Baromfira allergiás a kutyám. Baromfi mentes kaját kap csakis. Azóta minden tünet elmúlt!
2022. okt. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!