Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyámmal ha...

Mit tegyek a kutyámmal ha sántít ?

Figyelt kérdés
12éves múlt a kutyusom csivava kis termetű átlag élet kor 14-18év (az internet szerint) tudom hogy nem fiatal kutyus de nem hinném hogy annyira borzasztó öreg sajnos pár hónapja nagyon sántít az első lábaira persze szaladgál ugrál nincs gond ezzel csak séta közben venni észre esetleg valami jó tanács az izületekre vagy valamit szeretnék venni neki ami segít tudom hogy ez már az öregség jele de szeretnék segíteni neki ha már minden kötél szakad marad az állat orrvos
2022. máj. 10. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz, most, nem amikor majd nem tud járni.
2022. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Par honapja!! santit es meg mindig nem vitted orvoshoz?

Miert?

2022. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem az öregség jele. Az öregedés nem betegség. Bármi milyen tünetet, problémát észlesz a kutyán azt nem szabad ráfogni a korára.


Vidd el orvoshoz.


Lehet fájdalmai is vannak, sőt nyilván mivel sántít. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy folyamatosan sír, de oka van annak, hogy terheli a lábát bizonyos helyzetekben.


Orvos!

2022. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem terheli a lábát bizonyos helyzetekben
2022. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
En maszirozom az enyem combjait. Izomcsomo nalunk. Futas utan jon ki.
2022. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Zöldkagyló por vagy pl rossmannba van kapszula, de orvoshoz vidd el.
2022. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A csivava hajlamos porckopásra mint apró termetű kutya.

Glukozamint kellene neki adni de feltétlenül kell orvosi kivizsgálás mert szintén csivava specifikus gond a térdprobléma.

2022. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a tèrde az pont a hàtsó làbán van, nem az elsön. Ettöl függetlenül nem is tudom mit tehetnèl kedves kèrdezö. Hadd gondolkozzam… ja vàrj, mintha lenne egy olyan csodalény, hogy állatorvos. Vannak minden kütyüi, és kèpzeld, ö meg tudja mondani, mi a baj. Tudom, hogy elég formabontó, és egyedi ötlet, de talàn meg lehetne próbálni elvinni ehhez a bizonyos àllatorvos nevü egyénhez… 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

8# Te sem vagy 100-as 😂


"Mondjuk a tèrde az pont a hàtsó làbán van"


No comment.

2022. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert kedves 8-as, szerintem hol van egy kutya tèrde? :) hallgatlak!
2022. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!