Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe tacskó kölyöknek mekkora...

Törpe tacskó kölyöknek mekkora méretű hámot vegyek?

Figyelt kérdés
Törpe tacskó kiskutyának mekkora méretű hám a megfelelő S-es vagy Xs-es? Vagy annál is kisebb kell neki?

2022. máj. 11. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mérd le mérőszalaggal a méreteit, és interneten megtalálod, hogy melyik lesz neki a jó. A milyenk utálja a hámot, nem tud benne menni. Én inkább a nyakörvet ajánlom neked.
2022. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. máj. 11. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fressnapfba bemehetsz kutyával, és valamelyik eladó szívesen segít rápróbálni is.

Persze az is tökéletes, ha leméred pontosan

2022. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj be kutyával a boltba, segíteni fognak megtalálni a megfelelő méretet. Én egyszer hám nélkül mentem be, kétszer pedig az aktuális hám maradványával (lekopogom, már két éve ugyanazt használjuk, ámen). Mindannyiszor rendesek voltak. Meg az ilyet szerintem jobb személyesen látni.
2022. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az en 5 kilos tacsko (jellegu, mert orokbefogadtuk es nincs torzskonyve) kutyamnak ezt a hamot vettem, csak mas szinben:


[link]


Nekunk az S meret tokeletes es kulon pozitivum, hogy azert nagyobbra is lehet allitani, mert pl telen, amikor a ruhajara raktam ra, akkor lazitani kellett rajta. Mi mar csak nyakorvvel setalunk alapvetoen, de turazashoz azert meg feltesszuk a hamot is.

Mivel a te kutyusod meg kolyok, elkepzelheto, hogy ebbol meg az xs is nagy lenne neki, de en nagyon ajanlom, hogy azert probaljatok ra a boltban, mert szerintem szuper es tartos ham ez es arban is barati.

2022. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek veszel törpetacskót? Vegyél rendes kutyát!
2022. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, tényleg menj be boltba a kutyával, állatos boltokba több helyre be lehet vinni, de ha nem, akkor úgy, ahogy kisgyerekeknek cipőt is vesznek a szülők, hogy körberajzolják a talpukat, lemérik mérőszalaggal, és a boltban összehasonlítják, mi passzol. Arra figyelj, hogy tényleg passzoljon méretben, ne legyen nagyobb. A napokban láttam egy ilyen méretű kutyát a méreténél nagyobb hámmal, szerencsétlen kutya botladozott, a gazdája meg nem zavartatta magát...
2022. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak kutyás boltok, ahová belehet vinni a kutyát. Szerintem olyan helyre menj.

Nekem is tacsim van. Az enyém 2 éves, de úgy vettem neki hámot, hogy nem vittem magammal. A bolti eladó segített a választásban és jó lett rá a hám. Tehát ha esetleg nem tudod magaddal vinni, biztosan az eladó is segít.

2022. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!